2733
2739
عنوان

برجستگی در سینه

368 بازدید | 54 پست

من به شدت درگیر خود بیمار پنداری شدم به تازگی

به تازگی که میگم یعنی همیشه استرس بیماری داشتم برای خودم و عزیزانم ، اما چند ماهه که خیلی شدید شده

ماه پیش یکی از سینه هام یه نقطش درد میکرد (نزدیک پرودم)

پریود که شدم کامل خوب شد

الان باز نزدیک پریودمه ، یه لحظه تیر کشید باز ترس برم داشت

شروع کردم معاینه کردن خودم 

هیچی نبست، ولی وقتی قفسه سینمو وسطش متمایل به راست همون نقطهدای که قبلل درد میکرد زو محکم با سر انگشتم فشار میدم یه برجستگی حس میکنم که خیلی نا محسوس حس میشه ولی نمیفهمم استخون قفسه سینمه یا نه

نقطه مقابلش اونیکی سینم هم دست میزنم یکم بتلاترش اون برامدگی هست ولی دقیقا رو به روش نبست

دیوونه شدم از ترس

میخوام برم سونو ولی میترسن چیزی باشه

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند

نسکافه یا کاپیچیو میخوری؟

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چندسالتونه؟ بالا سي سال بري مامو گرافي خوبه  اگه ترشح از پستان دارين هم بهتره برين متخصص غدد

۲۸ سال

نه ترشح ندارم 

قهوه میخورم آره  چرا مگه؟

چون من هم کیست سینه داشتم دکتر گفت میخوری یه مدت جایی کار میکردم هر روز استفاده میدادن بهمون. گفت از اون نخوری درست میشه من هم نخوردم کیست هام حذف شدن 

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

من عنوان تاپیکهاتو خوندم

میخوای بری دکتر جراحی کنی کلا درشون بیاری بدبختا گناه دارن !!!!!

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
چون من هم کیست سینه داشتم دکتر گفت میخوری یه مدت جایی کار میکردم هر روز استفاده میدادن بهمون. گفت از ...

آره چند روزه بیشتر از قبل میخورم حتی 

میترسم برم دکتر توده ای چیزی باشه

فکرش داره دیوونم میکنه 

خسته شدم از این مدل فکرا 

میتونم مستقیم برم سونوگرافی ؟ یا برم دکتر بعد؟ چه دکتری برم چه دکتری خوبه؟

تهرانم 

همه میگن تو نی نی سایت باید دکتری بری که خوب باشه وگرنه بعضی دکترا میترسونن 

2738

پس تو اگه جای من بودی فک کنم تا الان صد تا کفن پوسونده بودی دختر ....البته ببخشیدا 

من الان 6 ساله ک نوک سینه چپم ی فرو رفتگی عمیقی داره دکترم همون موقع رفتم گفتن چیزی نیس ولی یکی از علایم سرطان سینه س

من عنوان تاپیکهاتو خوندم میخوای بری دکتر جراحی کنی کلا درشون بیاری بدبختا گناه دارن !!!!!

آره والا ، انقدر که استرس میکشم همش

پس تو اگه جای من بودی فک کنم تا الان صد تا کفن پوسونده بودی دختر ....البته ببخشیدا  من الان 6 ...

وای آرهههه

من گوچیکترین علائم ببینم میمیرم و زنده میشم 

حتی اگه دکتر بهم بگه هیچی نیست باز بفضی وقتا میترسم میگم نکنه دکتر اشتباه میکنه 

الانم باید برم دکتر ولی اصلا پای رفتن ندارم از ترس 

کی باید برم سونو سینه؟ بعد پریود باید باشهدحتما؟

۲۸ سال نه ترشح ندارم 

پس چيزي نيس

اما برين ماموگرافي كيست باشه بهتون ميگن 

من هم توي ٢٩ رفتم مامو بهم گفتن كه چند تا كيست كوچيك دارم كه كاملا بيخطر است. 

بعد سن سي ، ساليانه يكبار مامو گرافي خوبه 

آره چند روزه بیشتر از قبل میخورم حتی  میترسم برم دکتر توده ای چیزی باشه فکرش داره دیوونم میکن ...

من رفتم دکتر زنان برام نوشت نشون داد. دارو داد کل مغربی من نخوردم . کاپیچینو رو ترک کردم درست شد

آره والا ، انقدر که استرس میکشم همش

چرا اینطوری هستی ؟

خیلی بیکاری ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
پس چيزي نيس اما برين ماموگرافي كيست باشه بهتون ميگن  من هم توي ٢٩ رفتم مامو بهم گفتن كه چند ت ...

اول سونو برم یا مامو ؟

اصلا نمیدونم با کوچکترین مورد بر میخورم خودمو میبازم