2733
2734

من چن روزه هی میخاستم برم لباس تابستونه بگیریم شهرمون خیلی گرم شده کلاس میرم... پول هم داشتیم اما خب گفتم حیفه ولش کن بزار ماهای دیگه بخرم.... دیگه دیشب ی نفر چهار تومن بهم هدیه داد... میخاستم یکمم از شوهرم بگیرم بدم انگشتر ظریف باز بیخیال شدم... چون داخل ایام عید دوتا انگشتر شوهرم برام گرفتم دیگه یدونه دیگه بگیرم میشه ضرر شما جای من بودید چیکار می‌کردید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چیزی ک نداری رو بخر

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞

من لباس میخرم کلا هرچی پول داشته باشم لباس میخرم اصلا تو فاز طلا خریدن نیستم😑

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
2706