2733
2734
عنوان

با همچین مردی زندگی می‌کنید؟

473 بازدید | 29 پست

۳ سال پیش ۴ بار خیانت کرده فقط در حد چت 

احترام تو نداره 

از اینایی که وِر زبونش به شوخی فحش 

اصلا وسیله سنگین در حد ۱۰ کیلو هم بلند نمیکنه دائم باید کمکش یک طرف شو بگیری 

مثلا یه هندونه اگ تو ماشین باشع نصفش میکنه میاره خونه ک سنگین نباشه 

فقط تابستون کار میکنه 

با اینکه زمستون هم میتونه کار کنه فقط تو خونس 

همش سرش تو گوشیه 

وقتی قهر میکنه جاشو جدا میکنه تا صبح سرش تو گوشیه 

فانتزی های جنسی داره از صحبتاش تو رابطه معلومه 

یه بار مچش و گرفتم داشته با یه مرد چت میکرده 

همش فیلم های همجنس بازی میبینی 

موقع دعوا به خاله خواهر مادر فحش ها ناموسی میده 

ولی ۱۰ سال از عمرت ب پاش گذاشتی و الان هم ۲۵ سالمه

معلم خیاطی دوره نازک دوزی هستم شاگردای زیادی از همین سایت دارم و همچنین معلم زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس .

همون خیانت کافی بود تا بگم نه

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱

خیر

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😶😐مگه الکی تا این سن بزرگ شدم برم با ی ادم اینجوری ادامه زندگی 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 
2728

علاوه بر اینا هم مشکل داره از نظر روحی و مشاور هم تایید کرده و بعد از یکسال جلسات مشاوره پیشنهاد طلاق داد

معلم خیاطی دوره نازک دوزی هستم شاگردای زیادی از همین سایت دارم و همچنین معلم زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس .
2740
وای همجنس بازه من که بودم اصلا تحمل نمیکردم حتی با چند تا بچه هم جدا میشدم چون رفته رفته میلش به جنس ...

همجنس باز که نه ولی انگار یکمی تمایل داره

ب نظرت خودت چیکار باید کرد ؟؟؟!!

بیخیال جداشو سنتم ک زیاد نیس

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
بدرد چی میخوره این؟

واقعا هیچی ولی ب خاطر حرف مردم و اینکه ۱۰ سال به پاش موندم

2706