2733
2739

از کجا فهمیدی همزاد داری

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

🙄🙄🙄

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تجربه من اینه با همزادت حرف نزن مال من حتی معمولی هم بود ولی بعدش خوابای عجیبی میدیدم مثلا فک‌میکردم دارم یه نصف لباس عین لباسی که تن خودمه میبینم از کنار در  من فقط میخواستم باهاش دوست بشم ولی ببین اونا کارو زندگی دارن بیکار ما که نیستن شاید ازدواج کرده بچه داره اونا خودشون دنیایی دارن 

2738
تجربه من اینه با همزادت حرف نزن مال من حتی معمولی هم بود ولی بعدش خوابای عجیبی میدیدم مثلا فک‌میکردم ...

ن بابا خودمو نمیگم

مثلا ی دعا نویس همزاد داره

چکارایی میتونه بکنه براش