2733
2739
عنوان

🔹لذت بردن را یادمان ندادند🔹

176 بازدید | 9 پست

ز گرما می نالیم ؛

از سرما فرار می‌کنیم !
در جمع، از شلوغی کلافه می شویم
و در خلوت از تنهایی بغض می‌کنیم !
تمام هفته منتظر رسیدن روز تعطیل
هستیم و آخر هفته هم؛ بی حوصلگی تقصير
غروب جمعه است و بس !
هﻤﯿﺸﻪ ﺩﺭ اﻧﺘﻈﺎﺭ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﺎن ﺭﺳﯿﺪن ﺭﻭﺯهﺎﯾﯽ هستیم ﮐﻪ بهترین ﺭﻭﺯهاﯼ ﺯﻧﺪﮔﯿﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﺗﺸﮑﯿﻞ می‌هند : ﻣﺪﺭﺳﻪ، داﻧﺸﮕﺎه، ﮐﺎﺭ !
ﺣﺘﯽ ﺩﺭ ﺳﻔﺮ همواره ﺑﻪ ﻣﻘﺼﺪ ﻣﯽﺍﻧﺪﯾﺸﯿﻢ ﺑﺪون ﻟﺬﺕ
ﺍﺯ ﻣﺴﯿﺮ، ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ زﻧﺪﮔﯽ همان ﻟﺤﻈﺎﺗﯽ ﺑﻮد ﮐﻪ می‌خوﺍﺳﺘﯿﻢ زودتر ﺑﮕﺬﺭﻧﺪ !

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

سلام 👌👌👌

راستی عیدتون مبارک طاعات تون قبول 💃❤🤝

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام 👌👌👌 راستی عیدتون مبارک طاعات تون قبول 💃❤🤝

سلام عزیزم عید شما هم مبارک باشه طاعاتتون هم مقبول درگاه الهی باشه🌹

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2728
سلام عزیزم عید شما هم مبارک باشه طاعاتتون هم مقبول درگاه الهی باشه🌹

ممنونم 🙏

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

همه اینایی که گفتی دلیلش نبودن روحیه  و نبودن پول وسلام .....وگرنه پولدار باشی راه رفتن هم زیر بارون و خیس شدن هم برای آدم لذت بخش ولی برای آدم بی پول یادآوری اینکه پول نداره چتر بخره 😁😁🚶🚶

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2738
همه اینایی که گفتی دلیلش نبودن روحیه  و نبودن پول وسلام .....وگرنه پولدار باشی راه رفتن هم زیر ...

ربطی نداره مفهوم این مطلب اینه تو لحظه حال باشیم