2733
2734

شوهرم خیلی بی نظمه نامرتبه زورش میاد حمام بره رو لباساش همیشه شوره ریخته ماشینش و یک ساله قراره بشوره هنوز کثیف افتضاحه هیچ نظمی نداره واسه پول و درامدش مدیریتی نمیکنه کاراشو بدون اطلاع انجام میده مدام پول قرض میده خریدای غیرضروری و....

نمیدونپ چیکا کنم بارها باهاش حرف زدم گفته حق داری درست میشم ولی حتی اداش هم در نمیاره ک بگم یکم تغییر کرده

چجوری باید برخورد کنم و کنار بیام واقعیت در عذابم

همه چیزایی ک گفتی ب کنار 

ولی اون شوره ها شاید پسوریازیس باشه 

همسر من روزی دوبار هم میره حمام ولی بازم پوسته میریزه 

.

🖱️متخصص نرم افزار های حسابداری و crm🖥️ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم.. 🌱کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همه چیزایی ک گفتی ب کنار  ولی اون شوره ها شاید پسوریازیس باشه  همسر من روزی دوبار هم ...

جنوبی‌ها دیگه واجبه هر روز حموم برن 😅😅

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِبادِ
جنوبی‌ها دیگه واجبه هر روز حموم برن 😅😅

بله بله ما پوستمون کنده شد از بس حمام رفتیم😀 

بهمون میگن اردک 

🖱️متخصص نرم افزار های حسابداری و crm🖥️ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم.. 🌱کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚
همه چیزایی ک گفتی ب کنار  ولی اون شوره ها شاید پسوریازیس باشه  همسر من روزی دوبار هم ...

خب اره شاید ولی به خودش اهمیت نمیده حتی اگ بیماریه میگم شامپو ضدشوره بگیریم قرص ضدریزش مو بریم دکتر اصلا انگار ن انگار میگ‌گیر نده بهم تا انتقاد کنم میگ تخریبم نکن

بله بله ما پوستمون کنده شد از بس حمام رفتیم😀  بهمون میگن اردک

مثل همیم 😅

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِبادِ
خب اره شاید ولی به خودش اهمیت نمیده حتی اگ بیماریه میگم شامپو ضدشوره بگیریم قرص ضدریزش مو بریم دکتر ...

شاید افسردگی داره همسرت