2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبلا گفت وابستم الان میگه حسی نداره

بنظرت چطور دختریه ذاتش پاکه یا نه 

اگه دختر خوبیه اهل بازی نیس پس جوابش اینکه شاید کاری کردی که ناراحت شده ازت 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2728
کات کرده

خب هموون من خودمم دخترم

کسی که محلم بزاره یا دنبالم باشه رو بدم میاد

بی تفاوت باش و بیخیال شو

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2740
من بهش ابراز علاقه کردم سراین یعمچنی کات کرد

هیچ وقت تا مطمئن نشدی کامل ابراز نکن

من حس میکنم اینطور کرده باشه شاید چون میخواد بیشتر دنبالش باشی ولی هر چی بری دنبالش نتیجه عکس داره

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
چند مدت بعدش چی بگم

تا اون موقع بهت میگم

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

اگه ناراحت نمیشی 

چند وقته همو میشناسین؟

یه چیزی حواست باشه تو این ابراز علاقه ها زیاده روی نکنی حداقل تا زمانی که طرف مقابلتو کامل نشناختی منظورم از کامل یعنی قطعی بودن همه چیزه وگرنه این روابط مجازی امروزه به فوت بنده اخه کی با یه جرعت حقیقت کات میکنه

شما هم تا یه مدت زیاد دو رو برش نچرخ حتی تا یه مدت بعد اینکه همه چی  روال شد یکم سفت بگیر 

امیدوارم مشکلت حل بشه داداش گلم🤍

اگه دنیا عدالت داشت مرد هم بکارت داشت💔 
چند مدت مد نظرته الان ۵روزه پیام ندادم

دو هفته 

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
چی بگم بهش

من و مغرور ترین مودی ترین پسر باهم بودیم

خیلی دوسش داشتم 

مطمعنش کردم گذاشتم منو بشناسه..بااینکه میدونستم ادما از محبت زیاد زده میشن

وقتی رفت بیخیالش شدم و سرم ب کارم بود

برگشت و کل تلاشش میکنه بره تو چشم

و هی میگه با یکی بهتره من خوشبخت بشی من لایق نیستم

😂😂

2706