2737
2734

من خودم خونه بابام ویلایی بزرگه .. ده سال پیش داشتم درس میخوندم .. پاشدم یه لحظه یه سایه کامل بدن دیدم. 

خیلی ترسیدم . اینقد که حتی نمیدونستم چیکار کنم . هیچ کسم خونه نبود .. دزد اینام مطمنم نبود . نمیدونم سایه چی بود مثل سایه انسان !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

زمانی ک مجرد بودم خونه خواب بودم هیچکسم نبود صدای باز شدن دوش اومد بین خواب و بیداری فکر کردم مامانم اینان در صورتی که بعدا ک بیدار شدم هنوز بیرون بودن و جالبه حموم خیس بود

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
دردتم میاد،؟

نه ولی وقتی از خاب میپرم انقد بدنم بی حس و سنگینه انگار کوه افتاده روم تا چند دیقه نمیتونم تکون بخورم

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

چند سال پیش موقع نماز خوندن یک سایه سیاه از کنارم رد شد و جالبه که داداشم  که از پشت من میخواست رد بشه گفت سایه سیاه دیده 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                              سپاس یزدان دختری ایرانی ام/یگانه پرستم  اهورایی ام      بی نام تو وطن نیز نام و نشان نداردکوروش بزرگ♥️      چو غرش شیران گذشت و رفت عوعوی سگان شما نیز بگذرد
زمانی ک مجرد بودم خونه خواب بودم هیچکسم نبود صدای باز شدن دوش اومد بین خواب و بیداری فکر کردم مامانم ...

وای ... منم واقعا سایه دیدم .. تنها چیز ماورایی که واقعا دیدم و میدونم 

نه ولی وقتی از خاب میپرم انقد بدنم بی حس و سنگینه انگار کوه افتاده روم تا چند دیقه نمیتونم تکون بخور ...

میدونی کم خونی داری .. من خیلی چیزای بدی میدیدم .. مثل تو .. بعدها که تغذیه درست کردم و کم خونیم برطرف شد .. مغزم دیگه ان خواب های بد نیومد

[QUOTE=335016702]وای ... منم واقعا سایه دیدم .. تنها چیز ماورایی که واقعا دیدم 

اتفاق زیاد بوده اما شک میکردم توهمه احتمالا ولی این اتفاق با تمام وجودم لمس کردم و با چشمام و گوشام و از شدت ترس از خونه در رفتم

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
2706