2733
2734

سلام عزیزان،من و دوستم از سال گذشته مسیر تغذیه سالم و ورزش رو شروع کردیم و میخوایم تا رسیدن به هدفمون ادامه بدیم ،خوشحال میشیم خانم های بااراده و مصمم به جمعمون اضافه بشن ،هر کسی میخواد به جمعمون اضافه بشه بگه تا لینک گروه تلگراممون رو براش بفرستم ⁦♥️⁩🧡

یه چالش ۱۶هفته ای رو هم داریم انجام میدیم و دوس داریم با خانم های بااراده این مسیر رو پیش بریم و از هم یاد بگیریم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم خیلی ناراحتم که اضافه وزن دارم و هیییچ تلاشی برای لاغرشدن نمیکنم😏

با غصه خوردن که چیزی درست نمیشه عزیزم،قدم های کوچولو بردار کم کم قدم هات بزرگتر میشن و بهش میرسی 🧡🧡

من الان یک هفته هست که شب ها، ١٤ ساعت فست هستم. و سعی کردم مصرف قند را محدود کنم. و شروع کردم به پیاده روی...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
من الان یک هفته هست که شب ها، ١٤ ساعت فست هستم. و سعی کردم مصرف قند را محدود کنم. و شروع کردم به پیا ...

خیلی خوبه ،اگر دوس دارین میتونین به ما ملحق بشین 🧡توی جمع بودن انگیزه آدمو بیشتر میکنه 

ولی مسیر لاغری خیلی صبر و حوصله میخواد دوست خوبم 🧡موانعت رو از مسیر بردار کم کم همه چی بهتر میشه&nb ...

نقره جونم منم تاپیک رو زدم 

یکم بیشتر توضیحش دادم

Life is too short to not enjoy
خیلی خوبه ،اگر دوس دارین میتونین به ما ملحق بشین 🧡توی جمع بودن انگیزه آدمو بیشتر میکنه 

باشه، ولی من رژیم خاصی ندارم. قصدم اینه با سالم خوری، پیاده روی و فستینگ ١٤ ساعته (بیشتر به خاطر کمک به حفظ سلامتی) و به تدریج وزن کم کنم. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706