2737
2734
عنوان

"" هدیه روز معلم ""

2129 بازدید | 77 پست

مامانای عزیزی ک بچه دارید و مدرسه میرن روز معلم جیکار میکنین ؟؟؟

مامانای کلاس پسرم زیاد دلشون ب اینکارا نیست،من هم اصرار نکردم 

اما دلم میخاد خودم برای معلم یه سکه بگیرم و گل و کیک 

پیشنهاد شما جیه؟؟

گل و کیک خوبه 

اما سکه یکم زیاده روی نیس!؟

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترم کلاس اوله انقد معلمش بیشعور و وحشی و روانی بود ک فقط فحش لایقشه هر روز بچه ها و تهدید میکنه و می‌فرسته دفتر

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
2731

ای وااای خوب شد یادم انداختی روز معلم 🥴

حالا ما که ده تا معلم بیشتر داریم چیکار کنیم به کی بدیم به کی ندیم 😂

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2740

اگه وسع مالی داری سکه خوبه 

ولی بنظرم چون بقیه نگرفتن شاید مناسب نباشه شما در جمع بچه ها هدیه بدید

احتمالا بچه ها هم دوس دارن معلمو خوشحال کنند ولی لابد وسع مالیشون نمیرسه بنظرم همون کیک و گل کافیه بچه ها هم تو خوردن کیک سهیم بشن

من میخوام برگردم، به بچگیام، به قبلاً، به گذشته، به هر جا، فقط میخوام برگردم......کاربری ۲ نفره
ای وااای خوب شد یادم انداختی روز معلم 🥴 حالا ما که ده تا معلم بیشتر داریم چیکار کنیم به کی بدیم به ...

نفری یک سکه تمام بهار آزادی

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
گل و کیک خوبه  اما سکه یکم زیاده روی نیس!؟

چون خودم معلمم،میدونم چقدر سختی میکشه ،جقدر کنترل کردن پسربچهها سخته 

خاستم ذره ای از زحماتش رو جبران کنم 

گفتم یه پلاک یا سکه پارسیان بگیرم

به نظرم به بقیه مادرا بگید میخواید این کارو کنید اونا هم اگه دوست داشتن همکاری کنن یا پیشنهادی چیزی داشتن بگن کلا همه با هم بگیرن بهتره

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2706