2737
2734
عنوان

ی سوال

137 بازدید | 20 پست

من همسرم پارانویید طوری که مدام تهدیدم میکنه چیزی بفهمم میکشمت دستمو میپیچونه

خودش هیزه نگاه میکنه نه زل بزنه ب طرف ها ولی دختر میبینه دو سه ثانیه نگاهش میکنه

تو ماشین با یکی از مشتری ها داشت صحبت میکرد خیلی طولانی شد حرف زدنشون گفتم زن بود اره گفت که نه شوهرش بود گفتم خوب بزار زنگ بزنم ب شمارش ببینم کی برمیداره دستمو کشید گفت نه با خود خانم صحبت کردم 

دوباره باهاش تماس گرفت زن گفت نه خوب برای خرید محصول دنبال مشتری دیگه باشید خندیدم گفتم عزیزم انقد زنگ میزنی زن رو کلافه کردی خود زن هم پشت گوشی کشش دار حرف میزد

خلاصه به رو نیوردم خرید هامو کردم رفتم سوار ماشین بشم دیدم ی زن رو داره با چشم میخوره سری به نشونه تاسف تکون دادم گفت فلانی بود (آشنای قدیمی خانواده ماست که حالا کمتر شده ارتباطمون) گفتم باشه حرکت کن زل نزن به زن مردم زن تریپ بازه با اینکه سن داره 

دیگه بحثمون شد دست پیش و گرفت بحث نیوفته گفت تو خودتم مشکل داری هرزه ای 

گفتم چرا اینجوری ب من میگی 

غذایی که براش خریدم و پرت کرد پشت ماشین منم برداشتم گفتم سگ لیاقتش بیشتره از توعه 

پیاده شدم ب زور سوارم کرد 

حالا عقدم میخوام جدا شم

بار ها چنین رفتاری نشون داده زن مشتری پول نداده زنگ زدم بهش زن میگه سقف حسابم پره گفتم باشه فردا واریز کنید ثبت شه پول شو نداده تا دو ماه بعدش اومده به شوهرم گفته زنت بوده جواب داده خیلی رفتارش بده حالا خدا شاهده من حرفی نزدم 

شوهرمم گفته اره بابا اون اخلاقش اینجوریه

جدا نشی به عقلت شک میکنم 

خودتو بدبخت نکن

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان سوالت چیه؟ 

جدا بشی؟

بله صد در صد

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

بعد من اوایل دوستی‌مون عکس چندتا دختر با لباس زیر ببخشید دیدم تو گوشیش گفتش برای من نیست و واسه دوستم بوده که من پاکشون کردم

الان خط های منو برداشته خط خودش داده بهم

برای رفتن ب مهمونی خانوادگی باید از همه جا عکس بفرستم طوری خانوادمو شاکی کرده

ندادم بهم توهین میکنه که تو عقد باهاش رابطه داشتم بخدا قسم خودش ب زور و وارد حریم شخصیم شد

حالا بهم میگه تو هرزه ای از خودم بدم میاد دیگه

خانوادمم میگن ما تو نامزدی گفتیم بهت جدا شو الان همه میدونن عقد کردی جدا بشی مطلقه ای

بعد من اوایل دوستی‌مون عکس چندتا دختر با لباس زیر ببخشید دیدم تو گوشیش گفتش برای من نیست و واسه دوست ...

یا خدااا جدا شو بابا ، به چی این دلت خوشه

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2740
2706