2733
2739
عنوان

عقدیم همش دلش میخواد باشم پیشش..

147 بازدید | 12 پست

همش میبرتم خونشون هیچ حرکت خاصیم نمیزنه فقط میگه من بغلت باشم 

حرفم خیلی به ندرت میزنه میگه تو دستاتو بزار رو موهام یا بزار من نوازشت کنم بعضی وقتا خسته میشم دیگه هروقتم بهش گفتم نمیام خونتون ناراحت میشه ::/

تو بیرونم کارش همینه حرف نمیزنه فقط نگاه میکنه یا یهویی بغل میکنه خسته میشم دیگه خودم حرف میزنم اونم زیاد کش نمیده 

یاحسین منم اینطوریم اصن حرف نمیزنم  کاش ما ها بتونیم با آدمی مثل خودمون ازدواج کنیم بخدا اون ...

اصلا حرف زدن کنسله براش نگام میکنه من فقط باید حرف بزنم خسته میشممممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این خوبه که

مجذوبته

عاشقته

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
2742
اصلا حرف زدن کنسله براش نگام میکنه من فقط باید حرف بزنم خسته میشممممم

چند وقته؟ قبلش عقد بودید؟ 

ببین من ۲ ۳ سال با طرفم بودم اصلا نمیتونستم باهاش حرف بزنم اصلا زنگ میزد حرف میزد من هیچی نمیگفتم هیچی 

تو چت چطوریه؟ حرفاشو میزنه یا نه؟ 

دلم‌میسوزد‌وکاری‌ز‌دستم‌بر‌نمی‌آید

آره همسر منم تو عقد همینجوری بود 🥲 یادش بخیر چه لحظات شادی بود 

تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
2738
خوب نیس بخدا انگار با یه ربات در ارتباطی

اینو رک و البته عاشقانه بهش گفتی؟ 

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
اینو رک و البته عاشقانه بهش گفتی؟ 

معلومه که نه فقط یه جند بار گفتم بیا یکم باهام صحبت کن باهم راحت‌تر باش خیلی سعی کرد بهتر باشه شروع کرد به نوازش لپام😂😂

بعد عروسیتون خوب شددد؟؟

اره بابا اخرای عقد به زور دیگه باید دهنش میبستی 😂😂😂😂😂🫂 

تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢