2752
2734
عنوان

اصلاح صورت دختر دبیرستانی

150 بازدید | 16 پست

من دخترم، کلاس دهمم، ۱۶ سالمه و تقریبا یه سالی هست که موهای صورتم(بین ابرو، کنار گوش، پشت لب) رو اصلاح میکنم. امروزم دوباره مثل همیشه اون وسط ابروهام رو برداشتم که پیوندی نشه....ولی مامانم یهو شروع کرد جیغ و داد که این چه غلطی بود تو کردی و نصف ابروتو برداشتی و...

هردوتاشون حسابی دعوام کردن

نباید اینکار رو میکردم؟

به نظرم تمیز کردن اشکال نداره 

به مامانت بگو فقط تمیز کردی

هیچ کس حق نداره برای بدن یا پوشش یه زن تصمیم بگیره ، بزرگ ترین گناه اینه که از زبان خدا چیز هایی بگی که خودش هیچ جا نگفته ،ایران ازادم 🕊️🕊️🕊️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ن دیگ همه الان برمیدارن والا 

ولی من فقط سیبیلامو برمیدارم ۱۹ سالمه 😂

میل خودمه اینجوری وگرنه کسی ایراد نمیگیره ازم 

رها ز هر چه هست و نیست ...❤🌱برا سلامتی امام زمان صلوات بفرس عزیز مرسیی🤍🌸

کار خوبی کرده

دوباره انجام بده

هرکاری دوست داری بکن

این رفتارا قدیمی شده

اینکه جواب ریپلای هاتونو نمیدم واسه این نیست که جوابی ندارم در واقع ادم حسابتون نمیکنم با تشکر🙏🏼❤️                            یادم نمیکنی و ز یادم نمی روی, یادت بخیر یار فراموشکار من🖤🥀 26

واقعا این چه طرز تفکریه😑

متاسفانه برای منم نمی زاشتن حتی مو های دستمو بزنم بدون این که بگم زدم بعدشم که هیچی نگفتن

ابروهای منم پیوندیه نمیزارن بردارم تهشم خودم باید بدون این کع بگم دست به کار بشم😑😑💔😣

کاربری دوممه و کاربری اولم به لطف و مرحمت نی نی یار پنج دوسال پیش تعلیق شد و بنده تا الان دیگه خاموش بودم تا امروز که روشن شدم تو تاپیک های عکس تگم کنین     راستی باید به همه تاپیک ها سر بزنم و تاپیک شون رو با وجودم روشن کنم پس وقت منو نگیرین😜     قراره بشم خانوم دکتر ایندتون و اگه میشه برای اینکه به هدفم برسم تا اینجا که اومدی یه صلوات مهمونم کن🥺❤️

😂من مامانم و بابام میزدن تو سر خودشون برو یه اینا رو بردار نمی‌رفتم. 

همین الانش هم مامانم بزور می‌برتم میگه زشت جلو نامزدت

یه مهندس معماری دانشجو  ارشد دانشگاه شیراز بدون سهمیه 😂
به نظرم تمیز کردن اشکال نداره  به مامانت بگو فقط تمیز کردی

جفتشون اومدن دیدن گفتن نصفش رفته....

خیلی دارن بزرگش میکنن

بابام داشت سرش داد میزد که من دارم میبینم این بچه دو ماهه هی موهای کنار شقیقه و ابروهاش داره کمتر میشه

منم خیلی صورتم‌پر موعه. چون پوستم سفیده و موهامم تیرست اگه نزنم خیلی ناجور میشه

خیلی تحقیرم کردن و گفتن فقط دنبال تایید و مقبولیت از همکلاسیای به درد نخور و درس نخونشه

2706