2737
2739

یه سوال میپرسیم کسی جواب نمیده کافیه کلمه خیانت و عکس رو بنویسم تو تاپیک همه میریزن😂

واقعا چرا؟ 😐

جواب توهین و با توهین میدم از تعلیق هم نمیترسم ، لطفا تاپیک ها رو با خونه و خونواده اتون اشتباه نگیرین و تربیت خونوادگیتون رو به رخمون نکشین 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چون موضوعی ک جذاب باشه همه میرن توش

من عاشق تاپیکای حجابم😂😂ضایع کردن استدلال های آبکی کسایی ک مخالف حجابن خیلی حس خوبی بهم میده

نام کاربریم به علت علاقه ام به خواجه حافظ شیرازی هستش.کاربریمو ترکوندین حالا مجبورم با کاربری آبجیم بیام 😐👊حامیان زنان در جنبش منحوط ززآ کدام گوری هستند که برای زنان مظلوم فلسطینی که مورد تجاوز سربازان اسرائیل قرار می‌گیرند هشتگ بزنند و پست بگذارند؟صدایشان در نمی آید.خفه خون گرفته اید!هز چند...توقعی از شما نیست.شما فقط به فکر عریان کردن و گرفتن عفت زنان هستید نه آزادی آنها.
2731
چون موضوعی ک جذاب باشه همه میرن توش من عاشق تاپیکای حجابم😂😂

خیانت جذابه؟؟؟؟؟؟؟ 😐😐😐😐

جواب توهین و با توهین میدم از تعلیق هم نمیترسم ، لطفا تاپیک ها رو با خونه و خونواده اتون اشتباه نگیرین و تربیت خونوادگیتون رو به رخمون نکشین 

مردم عاشق بدبختی هستن!!!

امضام خیلی مهمه👍                                                                                                                                                                                                                                                                                               😂خیلی مهم😂
خیانت جذابه؟؟؟؟؟؟؟ 😐😐😐😐

جذابه دیگه اره 

نگفتم خوبه ولی برا همه جذابیت داره 

نام کاربریم به علت علاقه ام به خواجه حافظ شیرازی هستش.کاربریمو ترکوندین حالا مجبورم با کاربری آبجیم بیام 😐👊حامیان زنان در جنبش منحوط ززآ کدام گوری هستند که برای زنان مظلوم فلسطینی که مورد تجاوز سربازان اسرائیل قرار می‌گیرند هشتگ بزنند و پست بگذارند؟صدایشان در نمی آید.خفه خون گرفته اید!هز چند...توقعی از شما نیست.شما فقط به فکر عریان کردن و گرفتن عفت زنان هستید نه آزادی آنها.
2740
چون موضوعی ک جذاب باشه همه میرن توش من عاشق تاپیکای حجابم😂😂ضایع کردن استدلال های آبکی کسایی ک مخا ...

استدلال آبکی؟؟؟ چه خودش و دست بالا گرفته ، اوکی دانشمند پس برو همونجا نیا همچین تاپیکی 

حالم بهم میخوره دیگه  ترجیح میدم نرم

منم بخدا ، همه اشونم یه جوریه 

میگی طلاق بگیر میگه عاشقشم 🫤🫤

استدلال آبکی؟؟؟ چه خودش و دست بالا گرفته ، اوکی دانشمند پس برو همونجا نیا همچین تاپیکی 

آره آبکین همشون

هیچ منطقی جز هواپرستی پشت حرفاشون نیست

نی نی سایتو که نخریدی 

آره آبکین همشون هیچ منطقی جز هواپرستی پشت حرفاشون نیست نی نی سایتو که نخریدی 

انسان آزاد بدنیا اومده ، کسی حق نداره در مورد پوشش و دینش نظر و غلط اضافی بخوره با تشکر ☺️🙌