2752
2734
عنوان

سونوگرافی؟

53 بازدید | 10 پست

هفته 14 هستم تا الان سونو نرفتم دلیلشم نپرسید😂💔

میخوام زنگ بزنم بهشون نمیدونم چی بگم میخوام سونو  تشکیل قلب بدم یا nt یا تعیین جنسیت🥲😂همشونو میخوام البته چی بگم بهشون؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سونو nt اگه از موعدش نگذشته باشه حتما انجام بدین .. قلبشم براتون چک میشه . میتونید به دکتر زنان بگین ...

جنسیتشم اگه دیده بشه بهتون میگه . دیده نشد عربالگری دوم که سونو آنومالی هستش و ۱۸ هفته انجام میشه بهتون میگه 

عه یعنی کلا بگم واس سونوگرافی جنین اومدم کافیه😂

برید دکتر زنان بگید هیچ سونویی نرفتین  براتون همه رو یکجا بنویسه . بهشم بگید ۱۴ هفته هستین . فقط زودتر اقدام کنید چون ntخیلی مهمه معمولا تا ۱۳ هفته هم انجام میشه یه آزمایشم داره که بعد از سونو تو همون روز باید انجام بدین .