2733
2734
عنوان

دوستانی که تجربه هموروئید دارید

96 بازدید | 23 پست

دیروز دل‌درد داشتم ولی دفع نه ،منم یه قاشق روغن زيتون و شیر خوردم تا رون تر بشه .ولی بعدش متوجه شدم یه چیزی وقت زور زدن میزنه بیرون و خون میشه .از دیروز تا الان دلپیچه دارم دستشویی میرم اون گوشته میاد بیرون و اصلا نمیشه دفع کنم و خیلی هم درد شدید دارم. حتی از داروخانه شیاف گرفتم که رون بشه ،میدونم رونه ولی اصلا نمیشه دفع کرد.کسایی که تجربه دارن لطفا میتونن کمکم کنن؟

من گوشت بیرونی داشتم پماد انتی هموروئید ابوریحان زدن کلا کوچیک شد یک تکیه کوچیک بدون درد مونده

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین روزی سه بار هر دفعه ۲۰ دقیقه توی آب ولرم بشیم سعی کن اصلاً لپه نخوری صبح زیاد بخور کاهو زیاد بخور برو انجیر خشک بخر بیار شبا سه چهار تا شو خیس کن توی یه لیوان آب صبح همون لیوان آبو بخور هم انجیرا رو بخور وقتی ناشتایی بعدشم دوتا لیوان آب ولرم بخور یه چند روز که این کارو تکرار بکنی مطمئناً خیلی بهتر میشی

از داروخانه پماد آنتی هموروئید بگیر استفاده کن تا دردت کم بشه موقع دفع.برای اینکه شکمت روان کار کنه،برگه زردآلو وآلو خشک بزار یک کم با آب بپزه .نرم که شد بخور.آبش هم بخور.شکمت روان می گنه

2740
ببین روزی سه بار هر دفعه ۲۰ دقیقه توی آب ولرم بشیم سعی کن اصلاً لپه نخوری صبح زیاد بخور کاهو زیاد بخ ...

الان دلپیچه دارم میدونم سفت نیست ولی اون گوشته که میزنه بیرون دیگه نمیشه دفع داشته باشم

الان دلپیچه دارم میدونم سفت نیست ولی اون گوشته که میزنه بیرون دیگه نمیشه دفع داشته باشم

ببین کم کم دردت بهتر میشه سعی کن به مقعد دائم روغن نارگیل یا روغن زیتون بمالی اگر این دو تارم نداری وازلین خیلی خوبه سعی کن دائم چربش بکنیم و روزی سه بار سه تا ۲۰ دقیقه توی آب ولرم بشینی

اون اول ک منم بودم تا چهار روز دفع نداشتم آخر دفع کردم و خونریزی شدید ولی چون اولش بود پماد زدم خیلس خوب شدم دیگ درد ندارم مال ما خیلی وحشتناک بود

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 

پماد آنتی هموروئید استفاده کن قرص بیزاکودیل ویه شربت هم بود برای نرم شدن دکتر داده بود الان یادم نیست استفاده با آب گرم خودتوبشور وزیاد نباید زوربزنی هرموقع دفع داشتی برو سرویس به تاخیر نندازمراقب غذات هم باش من هرشب قبل از خواب انجیرخیس خورده میخوردم خیلی بهتر میشدم یه مدت رعایت کن

مممنونم ولی تا کی نمیشه دفع داشت

میشه عزیزم بشین توی آب گرم بعد شکمت روون‌تر می‌شه دردت کمتر می‌شه راحت می‌تونی بری دستشویی اگه توالت فرنگی هم دارید که استفاده بکنی خیلی بهتره همین الان برو بشین توی آب ولرم ۲۰ دقیقه نیم ساعت بشین بعد وقتی دیدی آب داره یخ می‌کنه دوباره شلنگو باز بکن گرمتر بشه نذار اصلاً آب بره رو به سردی بعد اینکه ۲۰ دقیقه تموم شد حسابی خودتو چرب بکن بعد برو دستشویی راحت می‌تونی دستشویی کنی