2752
2734

من از یچیزی واهمه دارم حساسم روی اون موضوع هر سری بخاطرش گریه میکنم سعی میکنم درست شه به ظاهر میشه ها 

ولی بعد مدتی دوبارههمون جوری میشه منم دوباره ناراحت 

چیکار کنم این کارادست خداست؟  چیو میخاد بفهمونه چرا همش. میخاد دلمو بشکونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همینطوری شده برام 

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
2731

فقط میدونم از هرچی بترسی و زیاد بهش فک کنی سرت میاد قانون جذبه

🌸روزی که مامان شدم بهترین روز عمرم بود🌸از سال ۹۷عضو بودم یه مدت خواننده خاموش بودم الان که نی نی دار شدم اومدم دوباره عضو شدم🤰یه خانوم معلم مهربون که عاشق شغلشه💕یه بچه ی مظلوم وسط🤧هوای بچه های وسط خونواده رو بیشتر داشته باشید 
ببعد چیکار کردی؟ 

هیچی زورم ب زندگی نمی‌رسه می‌دونی دیگه همینیه که هست بعضی وقتا جدی باید ول کرد 

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
یعنی. درست بشو نیست؟ 😭

جالا مشکلت چیه 

پس چرا به چیزای خوب ک فکر میکنم سرم نمیاد ولی ب هرچیز بدی فک کنم هزاربار سرم میاد 

چون این حرفو میزنی، به چیز خوب فک کن تا سرت بیاد و دیگه نگو فقط چیزای بد میاد،باور ادم زندگی مونو میسازه باور داشته باش اون فقط یه اتفاق بوده و قرار نیس دوباره بیفته کلا بهشفک نکن روش حساس نشو

🌸روزی که مامان شدم بهترین روز عمرم بود🌸از سال ۹۷عضو بودم یه مدت خواننده خاموش بودم الان که نی نی دار شدم اومدم دوباره عضو شدم🤰یه خانوم معلم مهربون که عاشق شغلشه💕یه بچه ی مظلوم وسط🤧هوای بچه های وسط خونواده رو بیشتر داشته باشید 
2706