2733
2734
عنوان

هزینه پذیرایی مهمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 56 پست

مگه شما نباید دعوت کنید؟میگفتید فقط به عروس دوماد وشما گفتم 

وایی حرصم میگیره اینجور مواقع 

قشنگ حالتو درک میکنم من باشم وتو کار انجام شده قرار بگیرم واقعا حرص میخورم .باور کن الان از حرص دندونامو به هم فشار میدم وبه لثه ام فشار وارد شد.

پدر ومادرم عروس هم مقصر نیستند اونا که در جریان نیستند تقصیر حاریته 

همسرت پیشنهاد خوبی داده ولی چنجه برای ۱۷نفر چند میلیون درمیاد

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم برای ۱۷ نفر ۳ تا مرغ شکم پر درست کن 

خورشت هم  قیمه یا قورمه سبزی بذار  خیلی بصرفه در میاد 

۳ تا مرغ  بشه ۵۰۰ تومن  قرمه سبزی هم نیم کیلو گوشت ۲۵۰ با یک کیلو سبزی ۷۰

مواد داخل مرغ هم خیلی نمیشه

۱۷نفریم چقد زرشک پلو درس کنم اینهمه ادم یه نوع کمه واقعن

چه دردسری واسه خودت درست کردی دو نفر و میخوای پاگشا کنی اون ۱۵ نفر کجا میان آخه زرشک پلو و قرمه سبزی بزار از بیرون بخری اونم چنجه بصرفه نیست باز خودت میدونی

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی

به نظرم برنجو‌ و درست کن کوبیده و جوجه از بیرون بگیرین یه کوبیده یه جوجه میشع نفری 150که 20نفرم مهمون داشته باشی میشه 3ملیون نهایتن یه دسر درست کن و سالاد 

میشه از ته ته قلبتون دعا کنین من وکیل شم 🌷
به نظرم برنجو‌ و درست کن کوبیده و جوجه از بیرون بگیرین یه کوبیده یه جوجه میشع نفری 150که 20نفرم مهمو ...

میوه شیرینی اجیل اینا هم میخواد الان رفتیم صحبت کردیم کباب اماده بگیریم یا با سیخ بده خودمون رو‌منقل کبابش کنیم 

مرغ شکم پر هم میتونی از بیرون بگیری بصرفه تره یه فسنجون کنارش بزار

همشهری ما نبستن اونا فسنجونو کلن شیرین میخورن ما ترشو ملس خواهرشوهرم نهار دعوتشون کرده مرغو قورمه میخواد بده من گفتم یچیز متفاوت بذم

مگه شما نباید دعوت کنید؟میگفتید فقط به عروس دوماد وشما گفتم  وایی حرصم میگیره اینجور مواقع&nbs ...

منم حرص میخورم بخدا بعدازظهر زنگ‌ زدم به جاریم بگم دیدم مهمون داره کلی بع شوهرم توپیدم تازه میخواستن نهار بیان گفتم محاله من نمیتونم روز قبلش از ۸صبح تا۸شب دانشگام رفتیم پرسیدیم ۳ملیون فقط پول چنجه میشه 

میتونی خورش سبزی را شب قبل بپزی فرداش فقط، بذاری جا بیفته برنج هم که خواهر شوهرت میپزه مرغ هم روز ...

من روز قبلش از۸صبح تا۸شب کلاس دارم دانشجوام تازه میخواستن نهار بیان شوهرم کف نمیرسیم نهار بدیم

من افطاری خانواده شوهرمو دعوت کردم. ۱۵ نفربودیم.  تقریبا ۴تومن شد سالادومرغوبرنج ومیوه واجیل ای ...

ماهم ۱۷نفریم الان کباب پرسبدیم ۳تومن میشه با میوه اجیل ۴تا۴۵۰۰ واقعن نمیشه رفتو امد کرد دیگخ

2706