2733
2734
عنوان

هزینه پذیرایی مهمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 56 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یعنی سرخود بدون اینکه به شما بگه خونواده عروسش و دعوت کرده؟خانواده عروسش چند نفرن؟

فقط اونا ۹نفر کلن میشیم ۱۷نفر من میخواستم فقط عروس داماد دعوت کنم با جاریمو برادرشوهرم خواهرشوهرم گف خونه من پدر مادرشم بیان جاری موزمارم همرو‌دعوت کرد فک‌کن ۳ساعت راهه چقد بیکارن اینهمه راهو‌میکوبن میرن میان

میتونی خورش سبزی را شب قبل بپزی

فرداش فقط، بذاری جا بیفته

برنج هم که خواهر شوهرت میپزه

مرغ هم روز قبل یا دو شب قبل بذار توی مواد جمعه ظهر رااااحت فقط باید بذاری توی ظرف بزرگ با کمی روغن بپزه

سالاد هم بگو همسرت درست کنه خب

زرشک پلو با مرغ و فسنجون درست کن. هم مجلسیه هم آسون و هم اینکه هزینه اش به صرفه هست

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
۱۷نفریم چقد زرشک پلو درس کنم اینهمه ادم یه نوع کمه واقعن

فقط زرشک پلو با مرغ درست کن 4تا مرغ میخاد و 3کیلو برنج و بقیه چیزا دیگه

دوجور و سه جور غذا درست کردن اسرافه

هر کی لایک کنه خره ✅🔵🟪🟡🟥جواب افراد بیشعور داده نمیشود✅🔵🟪🟡🟥

اسی جان بنظرم یه مدل خودت درست کن یه مدل از بیرون بگیرید

به ۳ دلیل:

هم به صرفه تر میشه تا اینکه هر دونوع از بیرون بگیرید.

غذایی که خودت پخته باشی زحمتش ببشتر به چشم میاد.

چون دیسک کمر داری ۲ مدل خودت درست کنی اذیت میشی.

خودت قرمه سبزی یا قیمه درست کن جوجه از بیرون بگیرید.

یا زرشک پلو درست کن کباب از بیرون بگیرید.

سالاد و ترشی و سبزی هم بذار

با یکی دو مدل ژله

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

سه تا مرغ بخری میشه حدوداً 800 

دو کیلو هم گوشت بخری میشه 1200 

با دو تومن سر و تهش هم میاد 

حالا ببین کباب و میرزاقاسمی چقدر میشه

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
2706