2733
2734
عنوان

همان لحظه و همان روزی که .....

| مشاهده متن کامل بحث + 15741 بازدید | 1513 پست

اتحاد_ما__رمزظهور# ♥️

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاءالله خدابهمون این روزی پربرکت عطا کنه بتونیم عاشق ولایت مولامون بمونیم تا زنده ایم 

الهی آمین خواهر خوبم 🤲💚 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2731

روزی که هلال ماه روی تو ،رؤیت شود

اعلام عید است

اللهم عجل لولیک الفرج

تو کریم تراز آنی که از نظر دور داری پرورده ی خودرا  یا   دورکنی به سوی خودکشیده ی خودرا  یا  آواره کنی ماوی داده خودرا  یا  به بلا سپاری کسی را که سرپرستی کردی تو و مهرورزیدی (دعای کمیل)

💐عید فطر، روز دعا برای ظهور

🍀فرازی از دعاهای روز عید فطر:

🔸خداوندا، بر ولی‌ّ خود حضرت مهدی درود بفرست.

همان که منتظر فرمان توست

و برای گشایش کارِ دوستانت، چشم به راه اوییم...

خداوندا، به دستان او ستم را بمیران

و عدالت را ظاهر کن 

و زمین را با زندگانی طولانی او زینت ببخش.

🔹اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ الْمُنْتَظِرِ أَمْرَكَ الْمُنْتَظَرِ لِفَرَجِ أَوْلِيَائِكَ اللَّهُمَّ ... أَمِتْ بِهِ الْجَوْرَ وَ أَظْهِرْ بِهِ الْعَدْلَ وَ زَيِّنْ بِطُولِ بَقَائِهِ الْأَرْض‏

📚اقبال الاعمال، ج۱، ص۲۸۴.

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼 ‌ لطفا آقایون لایک نکنن یا تو تاپیک هام پست نذارن 
@zheraaa     @مرma1379     @رززردc     @آرامش_مطلقgod   ...

سلام عید شما هم مبارک باشه عزیزم

منم به‌نیابت از شما خوندم 🌹

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚
الهی الهی😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 الهی روزی برسه پشت سر مولاجانمون نماز عید بخونیم😍😍😍😍😍😍😍😍

الهی آمین 🤲🤲🤲

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
سلام خواهر نازنینم عیدتون مبارک  طاعات وعبادات مقبول درگاه دوست  انشاءالله دراین روز عید خ ...

سلام خیلی ممنونم عزیز دلم و همچنین ❤️ 

ممنونم از دعاهای قشنگتون خواهر گلم و همچنین در حق خودتون مستجاب بشه 

اشکال نداره عزیزم درک میکنم خواهر 

سلامت و عاقبت بخیر باشید جانم 🤲🌸 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها 🤲

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
سپاس که یادآوری کردید خواهر گلم 

فدات 🥰🤗

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 
2706