2737
2739
عنوان

همان لحظه و همان روزی که .....

15710 بازدید | 1513 پست

🌹﷽🌹

همان لحظه که روزه‌ی فراق را نه با شهد و شکر، بلکه با شیرینی لبخند تو باز کنیم...

فطرست ...😍

همان روز که پشت سر تو،صف به صف بایستیم و سجده های نماز عیدمان را یکی کنیم با سجده‌های شکرانه ظهور.. .فطرست ..♥️

همان روز که طنین قنوت تو در گوش دنیا بپیچد:

🤲اللهم بحق هذا الیوم الذی جعلته للمسلمین عیدا ....فطرست ....🎋

روزی که هلال ماه روی تو ،رؤیت شود

اعلام عید است ....🌝

اما میدانیم سرانجام این رمضان های دلتنگ،

به فطر معطر ظهور تو‌ پیوندمی‌خورد سرانجام شما باز می ایید وزندگی،شکرستان می‌شود

وهر روز ما عید...🌟

اگردوست داشتین بگین تاپیکهای مهدوی تگتون کنیم❣️

سوالی در حوزه مهدویت دارین بپرسین🥰

با نوشتن اتحاد_ما__رمزظهور#   در این تاپیک سهیم باشیم.💐

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

🌸 اللَّهُ أَکْبَرُ اللَّهُ أَکْبَرُ

🎊 لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ وَ اللَّهُ أَکْبَرُ

🌸 اللهُ أَکْبَرُ وَلِلَّهِ الْحَمْدُ

🎊 الْحَمْدُلِلَّهِ عَلَی مَا هَدَانَا

🌸 وَلَهُ الشُّکْرُ عَلَی مَا أَوْلانَا

عید سعید فطر و‌حلول ماه شوال مبارک باد 🌸🎊🌸

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

آمرزش به اندازه ی کل ماه در یک شب😍

در هر شب از ماه مبارک رمضان، 

حضرت حق، میلیون میلیون ازگنه‌کاران را می‌بخشد. شب‌های جمعه ماه مبارک و شب‌های قدر، در هر ساعتی میلیون میلیون نفر را می‌بخشد. شب عید فطر به اندازه‌ای که در کل ماه بخشیده است، می‌بخشد و می‌آمرزد..🤲🌟🌑🌙

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

💠پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله ضمن سخنانی درفضیلت شب وروز عید فطرفرمود: «فَیقُولُ اللَّهُ عَزَّ وَ جَلَّ: فَإِنِّی أُشْهِدُکُمْ مَلَائِکَتِی أَنِّی قَدْ جَعَلْتُ ثَوَابَهُمْ عَنْ صِیامِهِمْ شَهْرَ رَمَضَانَ وَ قِیامِهِمْ فِیهِ رِضَای وَ مَغْفِرَتِی »؛

خداوند عزّ و جلّ فرماید: شما را گواه مى‌گیرم که من پاداش روزه‏‌ی رمضان و نمازشان را رضایت و مغفرت خود از ایشان قرار دادم.

📘 (امالی مفید مجلس 27 ، ص232)

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2728

من در این ماهی که گذشت ،⌛️

در تک تک ثانیه هایش دستان گدایی ام 

را به سویت گرفتم و آخرین ذخیره‌ات را طلب کردم 🤲

تمام هستی ام را که سال هاست در هیاهوی دنیا گمش کردم،از تو خواستم ⛅️

بعد از یک ماه اطاعت و بندگی حالا تو و او را بیشتر در کنار خودم حس میکنم♥️

رمضان من با رسیدن به این حقیقت فطر میشود 

الهی قَرِّبْ بُعدَه🌟

خدایا دوری او را به نزدیکی بدل گردان🌟

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

در بخشی از دعای روز عید فطر امام سجاد(علیه السلام )می‌خوانیم:

🌱 خدایا مرا بر جهاد با دشمنت در راه خودت همراه با ولیت امام زمان یاری کن، 🤲

چنان که خودفرمودی و بزرگ است سخن تو که: «خداوند از مۆمنان، جانها و اموالشان را خریداری کرده که در برابرش بهشت برای آنان باشد، به این صورت که

در راه خدا پیکار کنند..»🌱

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

🗓صدقه اول ماه فراموش نشود.

🟢 در کتاب مکیال المکارم از وظایف ما 

نسبت به امام زمان علیه السلام در وظیفه

شماره ۲۳ و ۲۴ آمده است :

🔺صدقه دادن به قصد سلامتی امام

🔺 صدقه دادن به نیابت از امام عصر

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2740

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

🔴 غیبت حضرت مهدی علیه‌السلام تا چه زمانی طول خواهد کشید؟

در مورد زمان دقیق پایان غیبت حضرت مهدی علیه‌السلام و وقت ظهور ایشان، کسی اطلاعی ندارد و اگر کسی مدعی تعیین وقت ظهور و پایان غیبت بشود، دروغگو است؛ زیرا موضوع پایان غیبت حضرت و اعلام ظهور، فقط به اراده الهی بستگی دارد و خود حضرت مهدی عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف هم منتظر دستور و فرمان ظهور از سوی خداوند است.

به همین دلیل نه تنها در روایات، زمانی برای ظهور تعیین نشده، بلکه تعیین کنندگان نیز به شدت دروغگو خوانده شده‌اند. فردی به نام مهزم از امام صادق علیه‌السلام پرسید: «فدایت شوم! ظهور قائم آل محمد صلی‌الله علیه و آله و سلم و تشکیل دولت حق به درازا کشید؛ پس چه وقت روی می دهد؟» حضرت پاسخ دادند: «تعیین کنندگان وقت ظهور دروغ می گویند، تعجیل کنندگان هلاک می شوند، و تسلیم شوندگان نجات می‌یابند و به سوی ما باز می‌گردند.»*1

تعیین وقت نکردن از سوی معصومان علیهم‌السلام و تکذیب وقت گذاران، با توجه به اسرار و حکمت‌هایی است که در نامعلوم بودن آن نهفته است. یکی از آن حکمت‌ها، جلوگیری از سوء استفاده اشخاص ناپاک از این قضیه است.

البته سخن از نزدیک شدن به عصر ظهور، چنان که در روایات نشانه‌های ظهور مطرح شده، با این مطلب منافات ندارد؛ زیرا آن چه در روایات ممنوع و تکذیب شده، اظهار نظر قطعی در مورد ظهور از نظر سال و ماه و روز است، نه نزدیک دانستن ظهور.

البته ظهور امام مهدی عجل‌الله تعالی فرجه الشریف شرایطی دارد. در زمانی که این شرایط محقق شود، ظهور نیز تحقق می‌یابد. مهم ترین این شرایط و زمینه ها، فراهم شدن یاوران مخلص و توان‌مند و آمادگی جهانی برای پذیرش رهبر معصوم است.

📚1. کافی، ج١، ص٣۶٨ ،ح١

پرسش_و_پاسخ_مهدوی#  

🦋حضرت زهرا (سلام الله علیها) :

🔹 سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد

✍️(امالی(صدوق) ص۱۸۲)

دل‌خسته خدا خدا خدا می‌کردم

یک ماه برای تو دعا می‌کردم

هر جمعه‌ی ماه رمضانی که گذشت 

تا وقت اذان تو را صدا می‌کردم

سی روز به عشق دیدنت آقا جان 

من روزه خود به اشک وا می‌کردم 

در هر شب قدر وقت احیاء ارباب 

با یاد شما یاد و صفا می‌کردم

ای کاش نماز عید فطر خود را

در پشت سر تو اقتدا می‌کردم

افسوس چنین نشد و من فهمیدم 

یک ماه برای خود دعا می‌کردم...

اللهم عجل لولیک الفرج

ظهورت عید خلق عالمین است

✅ فرزندانمان را

با وجود حضرت_ولیعصر(عج)

در همین دوران خردسالی، کودکی و نوجوانی مأنوس و آشنا کنیم.

از فرزندان عزیزمون بخواهیم برا امام زمان نقاشی بکشن

و از اونها بخواهیم برامون تعریف کنن چی کشیدن❣️🥰

این هم قصه شبانه بچه های یاوران مهدی 🥰🌿

ذخیره کنید🙏❤️🌾

🥰سری جدید کارخونه قصه‌ها

🔸این داستان باغ همدلی 👇🏻

(لینک نمیشه گذاشت. دستتون چند لحظه رو لینک نگه دارین و بزنید گزینه باز )

https://uupload.ir/view/گل_محبت1(1)_13y7.mp3/

✍نویسنده: تیم نویسندگان

🎭صداپیشگان:

فائزه ال داود

محمدرضا رادمنش

محسن تفضلی مقدم

🎬کارگردان:

محسن تفضلی مقدم

با زدن روی این هشتک میتونید قصه های بیشتری رو ببینید👇🏻😍

کارخونه_قصه‌_ها#  ا

مهدی_یار_کوچک#  

2706