2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من كجا بودم كه احسان سختي بكشههه

الكي خخخخخ

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه

من نمیدونم این بشر کجاش جذابه که دخترا میمیرن براش...😑😑😐😐تازه ب نظرم خیلی هم پررو تشریف داره ...قیافشم تازه با گریم این شکلیه...بسیار هم مغروره اه اه 

منمچشمام قبلنا سگ داشت👀 ولی الان رفته تو اخلاقم😐

آخر برنامه علی به احسان علی خانی گفت تو درک نمیکنی بچه های طلاق رو.که احسان برگشت گفت از کجا میدونی؟ تو حداقل 13 سال زندگی کردی ولی من...

وزن ۷۱کیلو. هدف اول( ۶۵)🔒 هدف دوم( ۶۰)🔒 هدف سوم (۵۵🔒)

اومده بود دانشگاه ما درمورد تکنیکهای اجرا صحبت میکرد

انصافا خوش تیپ و قدبلند بود

صدای خیلی خوبی هم داشت

ولی قیافه واقعیش زمین تا آسمون با اینی که تو تی وی هست فرق میکنه

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
من نمیدونم این بشر کجاش جذابه که دخترا میمیرن براش...😑😑😐😐تازه ب نظرم خیلی هم پررو تشریف داره ... ...

من از زبون درازيش خوشم مياد 

البته ي وقتا مثل امشب زياده روي ميكنه

ولي كلا از اينكه سريع ميتونه مساىلو از جهت ديگه اي ببينه خوشم مياد

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
2706