2737
2734
عنوان

از باغ رفتن و اینا متنفرمممم

190 بازدید | 19 پست

بچهااا ما باغ داریم خببب البته من متنفرم از رفتن خیلی جای بدیه کلا از طبیعت اینا خوشم نمیاد بیشتر خونه رو دوس دارم مامانم اینا هر هفته جمعه میرن من به زور میبرن چیکار کنم نرم چه بهونه ای بیارم واقعا بدممم میاد دایی هامو اینا همه یجان من بدم میاد از همه واقعا اذیتم میکنن چیکار کنم قانع شن که من دوس ندارم بیام 😭تورو خدا کمکم کنیددددد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

این مشکل بچه های درونگراست

متاسفانه والدین درک درستی از این موضوع ندارن

بهونه بیارید، فوقش یه هفته یا دوهفته نمیرید، بعدش چی؟

برید مشاور و بعدش اون مشاور با خانوادتون صحبت میکنه و آگاهشون میکنه

2740
درعوض من عاشق اینم‌همه دور هم باشیم مخصوصا خانواره پدری که خیلیم خوب نیستن

منمو۷انواده پدریمو دوس دارم ولی منتها همشون دایی هام و زن هاشونو هستنننن واقعا اذیت میشم 

نمیمونن صب میرن شب میان 

خب بگو درس دارم یا خودتو بزن سرگیجه تهوع الان ویروسش اومده بگو من خونه میمونم شماهم شب زودتر بیاید 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
این مشکل بچه های درونگراست متاسفانه والدین درک درستی از این موضوع ندارن بهونه بیارید، فوقش یه هفته ...

دوس ندارم اخهه کل هفته رو عزای روز جمعههه دارم وای جمعه شددد مجبورم برم باغ اههه داداشممم همش به بهونه زنو بچه خودش،میاد میگه بریم باغ کوفت زهرمار

2706