2737
2739

شوهرم گفت پول از بانک بردار هرچی میخوای بخر یکسره میگم چقدر بردارم چقدر بردارم آخه دو  تومنی مانتو و شلوارم میشه عذاب وجدان گرفتم که چجوری 2میلیون خرج کنم خودشم دیروز 2میلیون لباس برای خودش خرید

اگر داری خرج کن اگر ندارین خب عادیه چون پول سخت بدست میاد آسون از کف میره.

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

متاسفانه اینجوری انرژی منفی میفرستید

اگ دوست دارید پول زیادتری ب سمتتون بیاد و همیشه جیبتون پر پول باشه باید با حال خوب خرج کنید.

حینی که خرج میکنید ب خودتون بگید این پول رو خرج میکنم برای رفع نیاز و‌خواسته هام و ده برابرش به جیبم برمیگرده

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2740

اگ مشکل مالی ندارین چرا عذاب وجدان ؟؟

نام کاربریم به علت علاقه ام به خواجه حافظ شیرازی هستش.کاربریمو ترکوندین حالا مجبورم با کاربری آبجیم بیام 😐👊حامیان زنان در جنبش منحوط ززآ کدام گوری هستند که برای زنان مظلوم فلسطینی که مورد تجاوز سربازان اسرائیل قرار می‌گیرند هشتگ بزنند و پست بگذارند؟صدایشان در نمی آید.خفه خون گرفته اید!هز چند...توقعی از شما نیست.شما فقط به فکر عریان کردن و گرفتن عفت زنان هستید نه آزادی آنها.