2752
2734
عنوان

بهترین روش جلوگیری...

320 بازدید | 38 پست

سلام خانوما من ۴۰روری میشه بچه دومم ب دنیا اومده و دیگه قصد باردار شدن ندارم ..میخام قرص مارولین مصرف کنم خواهر شوهرم و جاریم مصرف میکنن و راضی هستن ....شما استفاده کردین یا روش دیگه ای و قرص دیگه ای میشناسین که بدون عوارض باشه ..لطفا راهنماییم کنین

چࢪا مث خودتون ࢪفتاࢪ میکنم بہتون بࢪ میخوࢪہ?¿:/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چرا همش ما زن ها باید رعایت کنیم  چرا مردا این کارو گردن نمیگیرن آخه

همسرم بنده خدا میگه خودم رعایت میکنم ..دو سال هم خودمون طبیعی جلوگیری میکردیم ولی چون بچه دوم هم اومد دیگه نمیخام ریسک کنم

چࢪا مث خودتون ࢪفتاࢪ میکنم بہتون بࢪ میخوࢪہ?¿:/

منم چندساله مارولین میخورم راضیم.برای محکم کاری بیشتر درکنار قرص یه روش دیگه (طبیعی کاندوم داشته باشین که اگه یکیش خطا داد باردار نشی.من اینجوری ۷سال جلوگیری موفق داشتم

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
کا ندوم یعنی بس نیست ؟! چ عجیب . یعنی همزمان هر دو !!!

کسی که بچه اصلااا نمیخواد باید دو روش داشته باشه منم اینکارو میکنم

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

ب نظرم ايودي بزار بهتره تا قرص

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
2706