2737
2739
عنوان

چیکار کنم خواستگارم دست برداره

399 بازدید | 31 پست

بعد عمری یه خواستگار اومده که در ظاهر همه چیش خوب بود منم قبول کردم ببینمش

ولی متوجه شدم پاهاش پرانتزی شدید یه جوری بود غیر طبیعی

و به روی بنده خدا نیاوردم گفتم نه 

حالا گیر داده

هی برای خودش پیام میده

یک ماهی هست حالا از شانس من دو تا خط م داره

پیام دادم نظرم همونه

ولی خیلی پرو

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

فقط بخاطر پاش؟! خب میره عمل میکنه. شوهر منم پا پرانتزی بود اتفاقا اصلا به چشمم میومد به عنوان مشکل

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قاطع بگو جوابم منفیه چرا بنده خدا رو میذاری تو انتظار 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
2731
2738
مسدود کن شمارشو خیلی راحت

نمیخوام دلش بشکنه

یه حرفی بزنم بزاره بره

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
اخه گفته شدیده یعنی خیلی مشخصه دیگه .

منم شوهرم مشخص بود دیگه. مگه پاپرانتزی غیر مشخص هم داریم؟! الان یکی رو عمل کرده صاف و خوب شده،

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
فقط بخاطر پاش؟! خب میره عمل میکنه. شوهر منم پا پرانتزی بود اتفاقا اصلا به چشمم میومد به عنوان مشکل

نه یه جوری بود

میگم چرا اول نگفت یا راوی نگفت

انگار یه پاش خم تر بود

میترسم

منم شوهرم مشخص بود دیگه. مگه پاپرانتزی غیر مشخص هم داریم؟! الان یکی رو عمل کرده صاف و خوب شده،

واقعا مگه کامل صاف میشه 

عمو منم عمل کرد خیلی فرق نکرد