2752
2734
عنوان

همسرم میگه واسطه ازدواج برادرم نشم

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 57 پست
یه پسر اگ خواهر مادرش براش کیس معرفی نکنن کی معرفی کنه؟ جز اینک خودش بره بگرده

خب دیگه. البته برادر من اقلا آدم سنتی نیست ولی از بس همیشه دورش پر دختر بوده میگه سردرگم شده. چندین ساله کلا سمت هیچ دختری نرفته و الان میگه یه مورد مناسب واسه ازدواج بهش معرفی کنم

اهان پس اینهمه طلاق برای چیه عشق و عاشقی های بدون شناخت بدون هیچ تفاهم خانوادگی از نظر شما پس ایرادی ...

ببین بهترین دختر رو هم استارتر پیدا کنه 

حتی پسره عاشقشم بشه

هر بحثی تو زندگیشون پیش بیاد پسره میندازه گردن خواهرش میگه تو بدبختم کردی

تقصیر تو شد اینو گرفتم

تا اخر عمر استارتر قراره بگه این چه غلطی بود من کردم

پروفایلم خودمم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی میگی عزیزم اتفاقا دختر و پسر همو میبینن یه مدت باهمن بعد وقتی دیدن روحیشون بهم خورد میرن زیره یه ...

اتفاوت خانواده باید دردرجه اول به هم بیان مگه قراره بزور به هم بدنشون ازدواج هم باید عاقلانه باشه هم عاشقانه اینجا نی نی سایت پرکردن عشق و عاشقی خانوادهدهم مهم نیست هرروز طلاق و مشاجره

هرکسی روحیات برادرشو میشناسه اونجوری ممکنه کسی بیاد تو زندگیتون با شما و خانوادتون سازگاری نذاشته با ...

اون پسری که بگردن براش کسی رو پیدا کنن یعنی خیلی بی عرضه هست ملکه هم بدی دستش گند میزنه به همه چی 

مرد باید خودش تصمیم بگیره و انتخاب کنه اگر مرد باشه

بسپرش به خدا درست میشه
به شوهرت بگوازپس برادرت برمیای ولی پسر۳۲ساله هم خودش کسی رودرنظرداره هم بهتره خودش یکی روپیداکنه

میگه حق نداری رو حرفم نه بیاری این قضیه آتیشش به زندگیمون کشیده میشه و من دنبال دردسر نیستم

برادرم میگه دیگه خودش حوصله این کارا رو نداره و گفته یکی با معیارهایی که می‌خواد براش پیدا کنم

میگه حق نداری رو حرفم نه بیاری این قضیه آتیشش به زندگیمون کشیده میشه و من دنبال دردسر نیستم برادرم ...

خب هروقت پیداکردی معرفی کن بزاربقیه راه روخودشون برن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
اتفاوت خانواده باید دردرجه اول به هم بیان مگه قراره بزور به هم بدنشون ازدواج هم باید عاقلانه باشه هم ...

کی گقته خاتواده مهم نیس؟

بعضباشون خانواده هادو دد جریان میزارن

تازه  تو ایران یه مشت مرده هوس باز ریخته....ولی توی خارج از کشور این مسائل عادیه عزیزجان...و همه خانواده هاهم میدونن

خب همسرم مخالفه میگه اصلا نباید همچین کاری بکنی

به خودش بگو 

قرار نیس همسرت متوجه بشه

واسه داداشت هست

فقط،به خودش بگو

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
شوهرت راست میگه اصلااا واسطه نشو ای کاش این رسمه گند از بین بره الهییی آمین دختر و پسر باید خودشو ...

بحث عشق و عاشقی یا سنتی بودنش نیست. برادر من اصلا آدم سنتی ای نیست ولی الان به دلایلی سپرده به من

خب دیگه. البته برادر من اقلا آدم سنتی نیست ولی از بس همیشه دورش پر دختر بوده میگه سردرگم شده. چندین ...

مگه میخواد لباس بخره میگه گیج شدم تو یکی رو معرفی کن

بحث یه عمر زندگیه ها

بعدم شما قرار نیست با دختره زندگی کنی که اخلاقش به شما بخوره

پروفایلم خودمم😊

بنظر من شوهرت راست میگه

مادرم واسطه شد برای ازدواج پسرعموش 

اخرش عروسی مامانمو دعوت نکردن چون دعواشون شده بود

از طرفی هم میگم اگه شما دختر پیدا نکنین کی استین بالا بزنه 

ولییی ۳۲ هم عاقل و بالغ هست یعنی خودش نتوسته کسی پیدا کنه

.

برادرت عقل داره. 

شما پیداکن و معرفی کن ولی شناخت رو به خودش بسپار.  

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2706