2752
2734
عنوان

همسرم میگه واسطه ازدواج برادرم نشم

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 57 پست
بحث عشق و عاشقی یا سنتی بودنش نیست. برادر من اصلا آدم سنتی ای نیست ولی الان به دلایلی سپرده به من

کار عاقلانه ای کرده ما خودمون سنتی البته  روش درست ازدواجهامون هست و به ندرت طلاق داره خیلی کم یکی دومورد روی آشنایی بوده که ازهمه ازدواجها بدتر همونا دراومده

مگه میخواد لباس بخره میگه گیج شدم تو یکی رو معرفی کن بحث یه عمر زندگیه ها بعدم شما قرار نیست با ...

عزیزم من کجا گفتم اخلاقش باید با من بخوره؟ برادرم معیارهایی که داره رو به من کفته تا یکی‌ و بهش معرفی کنم و بعد با هم آشنا بشن ببینن با هم تفاهم دارن یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظر من شوهرت راست میگه مادرم واسطه شد برای ازدواج پسرعموش  اخرش عروسی مامانمو دعوت نکردن چون ...

تونستن که انفاقا خیلی دختر دور‌ و بر بردارم هست

اما خب به شدت آدم سخت پسندیه و میگه آدمی که معیارامو داشته باشه دور و برم نمیبینم

عزیزم من کجا گفتم اخلاقش باید با من بخوره؟ برادرم معیارهایی که داره رو به من کفته تا یکی‌ و بهش معرف ...

اتفاقا اخلاقش باید به شما و به خانوادتون بخوره هرکی میگه نه یعنی هنوز افکارش خام و نپخته هست که میگن به خانوادش چه ربطی داره  معلومه که باید اخلاقش به خانواده شما بخوره وگرنه هم اون همیشه اذیته هم شماها همیشه جنگ اعصابه اینجا چون اکثریت موافق ازدواجهای روی دوستی توجه نکن زندگی تجربه هاشو به ماداده خودتونو درمعرض تجربه مجدد اشتباه قار نده عزیز دل خو

کاش یکم شخصیت داشتید و انقدر راحت به بقیه توهین نمیکردید بدون هیچ شناختی

بابا اینا رو ول کن که میگن خودش پیدا کنه. 

پسری که چارچوب داره دنبال دختر بازی نیست.  

به خواهر یا مادرش میسپاره. 

این سپردن به معنای این نیست اول خواهر مادر برن ببینن و بپسندن. بعد پسر یک جلسه حرف بزنه و جلسه دوم برن عقد کنن.  اصلا همچین نیست. 

این به معنای اینه خواهر و مادر صرفا مورد مناسب رو پیدامیکنن،  قرار که میذارن همون جلسه اول با پسر میرن. 

بعد جلسات اشنایی ادامه داره. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
اتفاقا اخلاقش باید به شما و به خانوادتون بخوره هرکی میگه نه یعنی هنوز افکارش خام و نپخته هست که میگن ...

عزیزم هیچ کس نمیگه به خانواده ربط نداره

میگن واسط شدن کار درستی نیست 

بهتره برادرش خودش انتخاب کنه و بعد خانوادش تحقیق کنن به هم میخورن یا نه 

یه مدت هم خانواده ها رفت و امد داشته باشن

ما میگیم واسط شدن درست نیست

چون دعوا و مشکلات بین همه هست ولی بعدا هر چی بشه از چشم ایشون میبینن 

پروفایلم خودمم😊

اگر برادرت عاقله یعنی دمدمی مزاج نیست که سریع تغییر نظر بده حتما دختر خوبی دیدی پیشنهاد بده . به خودش هم بگو من فقط نظر خودمو می گم درباره اش تصمیم گیرنده ی نهایی هم خودتی . لازم نیست همسرتون خبر دار بشه

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
عزیزم من کجا گفتم اخلاقش باید با من بخوره؟ برادرم معیارهایی که داره رو به من کفته تا یکی‌ و بهش معرف ...

عزیزم اگر خیلییی اسرار کرد شما پیدا کنی

شما بگو من فقط معرفی میکنم تصمیم با خودته هیچی گردن نمیگیرم

خوب و بدشم با خودت هر چی شد پای خودشون 

پروفایلم خودمم😊
عزیزم هیچ کس نمیگه به خانواده ربط نداره میگن واسط شدن کار درستی نیست  بهتره برادرش خودش انتخا ...

اتفاقا درستش اینه  اول مادر و خواهر مورد مناسب پیدا میکنن بعد ایشون و دختر خانم اگر ازهم و خانواده هم خوششون اومد جلسات بعدی رو ادامه میدن وقتی دونفر ازهم خوششون بیاد خانوادهدنپسندن همیشه تو اون ازدواج جنگ اعصاب برلی هردو طرف هست چون از هم خوششون نمیاد ازدواج درست اینه

نمیتونم به همسرم نگم چون بالاخره متوجه میشه

اشکال نداره بگو . حالا پسرخاله . پسر عمه ........ بود حق با همسرتون بود اما برادر فرق می کنه قضیه اش . ان شاا... دختر خوبی هم قسمت اش بشه تا هر وقت دیدی شون لذت ببری . پدر من نزدیک 10 تا از دخترها و پسرهای فامیل و آشنا رو  واسطه ی ازدواج شون شده . یکی از کارهای خوب و پسندیده  همین کاره . خدا می دونه چقدر ثواب داره . 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع .