2733
2734

یعنی ضرر داره مصرف سویا 

من واسه چاقی می‌خوردم الان دو دلم 

این کاربری دست دو نفره .. چون با کاربریم بحث مذهبی کردی و ترکید ، مجبوری الان کاربریتو باهام سهیم باشی🙃 چون دیگه سیم کارتی برام نمونده🙂 امیدوارم جفتمون راضی باشیم😍 تاپیکای عشق و عاشقی مال منه 😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خودش رو بستش نوشته تراریخته

یعنی ضرر داره

این کاربری دست دو نفره .. چون با کاربریم بحث مذهبی کردی و ترکید ، مجبوری الان کاربریتو باهام سهیم باشی🙃 چون دیگه سیم کارتی برام نمونده🙂 امیدوارم جفتمون راضی باشیم😍 تاپیکای عشق و عاشقی مال منه 😍
عزیزم خود سویا تراریخته ست چ برسه پودرش

یعنی ضرر داره

یعنی ضرر داره

آره قشنگم

تقریبا همه مواد غذایای دور و برمون تراریخته ست سعی کن خیلی کم مصرف کنی 

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
آره قشنگم تقریبا همه مواد غذایای دور و برمون تراریخته ست سعی کن خیلی کم مصرف کنی 

خیلی ناراحتم حالا چیکار کنم تنها چیزی ک خوب چاقم کرد همین سویا بود حالا چیکار کنم

یعنی تراریخته خیلی ضرر داره ؟

خیلی ناراحتم حالا چیکار کنم تنها چیزی ک خوب چاقم کرد همین سویا بود حالا چیکار کنم یعنی تراریخته خیل ...

آره عزیزم سرطان زاست

ولی اگر کم استفاده کنی مشکلی ایجاد نمیکنه چون تقریبا همه چیزمون تراریخته ست

پودر جوانه گندم هم من شنیدم واسه تپل شدن صورت خوبه

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
آره عزیزم سرطان زاست ولی اگر کم استفاده کنی مشکلی ایجاد نمیکنه چون تقریبا همه چیزمون تراریخته ست ...

😘