2733
2739

مشکل پیش میاد مثلا درحد دوسال ودختر ۳۴ پسر ۳۲ و بقبه شرایط نرمال من خاله کفشدوزکم الان من خواستگار دارم ولی دوسال کوچیکترن خیلی مرددم میگم مشکلی پیش نیاد خیلی برام سخته تصمیم گیری کسایی هستن بزرگتر باشن مشکل دارن ایا و دخترهای زیر ۲۵ سال کامنت نزارن چون زیر ۲۵ راستش نظراشون بیشتر رویایی تا واقعیت با تشکر ازتون ممنون از راهنماییتون 

عزیزم حتما هر دوتون با مشاور صحبت کنید 

اینجا به نتیجه ی درستی نمیرسی

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم حتما هر دوتون با مشاور صحبت کنید  اینجا به نتیجه ی درستی نمیرسی

با مشاوره حرف زدیم ومشاوره گفت دوسال چیزی نیست همسنین و شما از سی رد شدین پختگی دارین الان هزارتا پرونده جلو دستمه ۹۰ درصدشون از شوهراشون کوچبکترن ولی الان جدا دارن میشن اختلاف معکوس تا سه سال هیچ مشکلی از لحاظ فیزیکی و فیو لوژیکی نداره بعد سی سال فاکتور سن کنار میره و دوسال اصلا مهم نیست 

شوهر من یک سال و نیم ازم کوچیکتره ولی از خیلی از مردهای بزرگتر از خودش مردتر و جنتلمن تره. بستگی به ...

تو شوهرت مشکلی در این مورد سن اصلا نداشتین تو زندگی ولا من خواستگارم از لحاظ شغل درامد مالی زندگی و پسر خوب پاکیه هیچ مشکلی نیست مثل بقبه خکاستگارا فقط سنش دوسال ازم کوچیتره وخانوادشم خیلی راضین مشکل اطرافیان خانوادشم ندارم 

بستگی داره به اون آدم

ببین تو رفتارش حرف زدنش به اون بلوغ لازم (همون بلوغی که تو مد نظرته)رسیده یا نه

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️
2740

د‌و سال که چیزی نیست

ما فامیلمون دختره ۱۵ سال از پسره بزرگ تره.

بعد از اون ور شوهر خاله‌م از خاله‌م ۲۰ سال بزرگ تره تازه اینا لندن هستن.

کلن سن فقط یه عدده.

دو سال رو من‌همسن‌ در نظر می‌گیرم.

صد تا مسأله مهم تر وجود دارن‌که باید‌نگران اونا باشی.

تو شوهرت مشکلی در این مورد سن اصلا نداشتین تو زندگی ولا من خواستگارم از لحاظ شغل درامد مالی زندگی و ...

مشکلی نیست الکی رد نکن  اگر خانواده خوبی هستن بعد حرف مفت نزنن 

سنت داره میره بالا 

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2706