2737
2734
عنوان

سرلاک برای نوزاد 5 ماهه

103146 بازدید | 33 پست

سلام خانوما نی نی من تازه 5 ماهش تموم شده رفته تو 6 میخام بهش سرلاک هم بدم در کنار حریره بادوم و لعاب برنج داروخونه بهم سرلاک شیرو گندم داد ولی روش نوشته پایان 6 ماهگی کسی تجربه ایی داره در مورد استفادش؟  بدم الان یا صبر کنم یه ماه دیگه؟ 

انسان دلش میخواهد بیش از آنکه دوستش داشته باشند درکش کنند. جورج اورول

بعضی دکترا میگن از همون پنج ماهگی شروع کنین.شیر و برنج و شیر و گندمش برای شروع خوبه...اول میگن با شیرو برنج شروع کنین بعد شیر و گندمم میشه بهش داد

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون ارامیس جان میخواستم یکم تنوع شه برای نی نی رفتم خریدم. شما در روز چند بار به دخترتون غذا میدادین در کنار شیر؟ 

2731
بعضی دکترا میگن از همون پنج ماهگی شروع کنین.شیر و برنج و شیر و گندمش برای شروع خوبه...اول میگن با شی ...

اره حتی واسه 4 ماهم داشت پس اگه خواستم بدم باید برنجشو بخرم 

دوستان من یه مطلب خونده بودم که سرلاک برند نستله تو ترکیبش موادی داره که در آینده ممکنه بچه ها رو عقیم کنه.

صحت شو نمی دونم ولی من از وقتی این مطلب و خوندم به بچه ام فقط غذای کودک برند های ایرانی مثل پوره و غنچه دادم

منکه دخترم تو راهه به امید خدا ولی خواهرم از همون پنج ماهگی آروم آروم شروع کرد.از همون اولم هم شیر خودشو میداد هم شیر خشک...الان بچش سفره رو میبینه گررریه میکنه که بهم غذا بدین...غذا رو میخوره بعدشم باید شیرشو بخوره!دیگه روزا شیر خشک و سرلاکو بیسکوییت مادرو غذا و میوه میخوره.شبا موقع خواب شیر مادرشو تا صب.نه ماهشه.بنظرم زیر نظر پزشکش هرچی زودتر کمکی رو شروع کنی کمتر بدغذا میشه

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
دوستان من یه مطلب خونده بودم که سرلاک برند نستله توش موادی داره که در آینده ممکنه بچه ها رو عقیم کنه ...

دقیقا اینم مارکش نستله  

2738
 اره حتی واسه 4 ماهم داشت پس اگه خواستم بدم باید برنجشو بخرم 

بایدی نیس که حتما برنجو بدی...تو داروخونه که کار میکردم اکثر دکترا اول شیر و برنجو تجویز میکردن...گویا مزش بهتره بچه ها بهتر باهاش کنار میان

منکه دخترم تو راهه به امید خدا ولی خواهرم از همون پنج ماهگی آروم آروم شروع کرد.از همون اولم هم شیر خ ...

پسر منم خیلی خوبه هرچی بهش میدم میخوره البته شیر خشک نخورد با اینکه من سر کار میرم خیلی دوس داشتم بخوره ولی چیزای دیگه که بهش میدم میخوره شیشه میگیره

بقول دوستمون لعاب برنجم خیلی عالیه

عزیزم فعلا  با غذای نی نی رو بالعاب برنج و فرنی و حریر بادوم شروع کن

یه هفته اس اینا رو دارم بهش میدم سعیده جون گفتم یکم براش تنوع شه  

من از 5 ماهگی به پیشنهاد دکتر پسرم دادم چیزی نشد فقط خیلی رقیق کن که بتونه راحتتر هضمش کنه،اونکه میگن عقیم میکنه هم شایعست باور نکنین منم نستله میدادم الان پسرم 10 ماهشه دیگه نمیدم خودم درست میکنم

دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
2706