2752
2734

دائما سنگین رفتار میکنند هرکاری انجام بدی به چشمشون نمیاد و دائما در حال گله هستند.زندگیمو دارن خراب میکنن با اینکه من تو خونواده آروم و خوبی بزرگ شدم کارایی ک خونه خودمون نمیکنم اونجا میکنم و باز هم رفتارشون بده از قصد کارایی میکنن که حرصت بدن لجبازی میکنن...خسته شدم واقعا راهکاری دارید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فاصله بگیر 

خانواده شوهر منم همین بودن هرررر چقدر خوبی میکردی عذاب میدادن 

بعد سالها فهمیدم ک شعار معروفی بین خودشون دادن 

در اوج بی عیبی ایراد بگیر ک پرو نشه

ولشون کن بابا 

بیکاری اونا باید آب و تاب عروس رو بجا بیارن .اونا باید تلاش کنن ماها رو خوشبخت کنن نه ما اونا رو .ولشون کن ببین چطور بیافتن دنبالت

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
اونا برای شما چه کردند؟ کمک مالی به شما و همسرت منطورم

هیچی :) فعلا تو عقدیم و حتی به روی خودشون نمیارن یه کمکی بکنن بریم سر خونه زندگیمون هر خریدی هم از اول بوده شوهرم تنهایی انجام داده دلم برا اونم میسوزه

نرو خونشون رفت و آمد رو قطع کن

تو عقدم آخه شوهرمم خیلی دوست داره باهم باشیم ولی سعی کردم کمتر برم یعنی در حدی که میری خونشون میگه از خودتون پذیرایی کنین :/ منم میگفتم نمی‌خوام ممنون باز شوهرم پامیشد چای میآورد و من حرص میخوردم....

فاصله بگیر  خانواده شوهر منم همین بودن هرررر چقدر خوبی میکردی عذاب میدادن  بعد سالها فهم ...

منتظرم برم سر خونه زندگیم تا دیگه احتیاجی بهشون نداشته باشم...

2706