2752
2734

از نظر شخصیتی و تیپ و صحبت کردنو بعضی عقاید اصلا ازش خوشم نمیاد

ولی خونه داره بزرگ و پرنور کلیدنخورده

ماشین متوسط رو به بالا،

درامدشم بدک نیس

سنم نزدیک ۳۰  یبارم ازدواج کردم جدا شدم

هم از قبول کردنش میترسم هم از رد کردنش

بیشتر باهاش اشنا شو تا از تردید بیای بیرون چرا مشاوره نمیرید؟

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش

ب هیچ عنوان ازدواج نکن

تایپک های منو ببین تا بفهمی ازدواج خوب یعنی چی ب هرکسی بله نگین 

جدا شی میشه طلاق دومت و فاجعه س پس حتما کات کن پسره اصلا خوب نیس تاپیک های قبلیتو خوندم 

بخدا از خودم و زندگیم تعریف نمیکنم ولی من خییلی سفید بخت شدم فقط واسه اینکه انتخابم درست بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب هیچ عنوان ازدواج نکن تایپک های منو ببین تا بفهمی ازدواج خوب یعنی چی ب هرکسی بله نگین  جدا ش ...

خوشحالم برات عزیزم خداروشکر

منم دعا کن

شرایط من آخه فرق میکنه یبار جدا شدم سنمم داره ۳۰میشه خونوادمم یجور خاصی سنتی ان که هیچ تفریح و خوشی نمیتونم داشته باشم

2731