2733
2734
عنوان

یه لحظه بیاین 💔

121 بازدید | 14 پست

بهم گفته بود دوستم داره و کمکم می کنه تو انجام یه کاری اما بعدا گفت دیگه سمت من نیا، بی دلیل، کاری انجام ندادم، هر از گاهی می بینمش که می خواد بیاد پیشم ولی هیچی بازم... 

داغون شدم کلا، بلاکم هستم، البته دوستام میگن چون اخرین پیامش یه ایموجی خنده فرستاد ممکنه شوخی بوده باشه، همین الان سرچ کردم نشونه های اینکه یک نفر دوستمون نداره و من چن تاش رو دیدم 

چیکار می تونم کنم؟ واقعا دوسم نداره؟ چجوری کنار بیام؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه وقتی خودش گفته سمتم نیا…

خودتو ناراحت نکن پسرا مودین همشون

دوست من رو یکی کراش بود از قضا پسره دوست داداشش بود رفت بع داداشش گفت از ابجیت خوشم میاد دختره سری بعد خواست چراغ سبز بده بهش پسره بلاکش کرد😐😂

آره قرصه ضرر نداره فقط میل جنسی رو کم میکنه در عوض وسواس فکری و الکی بزرگ کردن این پسرا و توهم عشق و ...

گل رو هم خشک میکنه دفعات اول ممکنه سردرد خفیف بگیری ولی بعدش بدن عادت میکنه بدون نسخه هم میدن 

دوستم میگه تا وقتی قرمه سبزی نخوردی عاشق امتحان دوبارش نمیشی 😂

درسته ولی از روی تخیلات خودت هم میتونی بفهمی اگه حس میکنی صفره پس احتمال اینکه بعد از امتحانش خیلی نظرت عوض شه کمه مگه اینکه عاشقانه طرف مقابلت رو دوست داشته باشی و اون هم حسابی کار بلد باشه

2706