2752
2734

من شوهرم تو بیمارستان کار میکنه بعد یه خانم هست حسابدار محل کارمه، امشب ساعت یازده زنگ زد که من کیست بارتولن دارم خیلی دردناکه و اذیتم میکنه و الان باید جراحی شه ولی متخصص بیهوشی میگه چون اورژانسی نیست فردا باید عمل شی. به شوهرت بگو زنگ بزنه متخصص بیهوشی سفارش کنه.

حالا اینکه شوهر من اصلا تو اون بیمارستان هیچ کارست رو کاری ندارم ولی به نظرتون خیلی پررو نیست ۱۱ شب به خاطر کیست بارتولون زنگ زده؟ من اگر کیست بارتولون داشتم روم نمیشد مثلا به شوهر همکارم بگم. شایدم من حساسم نمیدونم ولی بدم اومد از رفتارش. هرچند شوهرم با کلی خجالت زنگ زد به متخصص بیهوشی و در نهایتم قبول نکرد و تو روی شوهرم زد.

کارش اشتباه بود، همسرتون کاش میگفت که مثلا من شمارشو ندارم یا بهانه میاورد

بعضیا چه رویی دارن

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اصلا بروی خودت نیار کسی که اینقدر شعور نداره ۱۱ شب جای پیام دادن زنگ میزنه و توقع میکنه ۲ روز دیگه لطفت میشه وظیفه

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود