2733
2734
عنوان

حس ششمم🌬🌟

180 بازدید | 29 پست

چه باحاله😂همه چبو حدس بزنی 

منم دارم ولی ضعیفه و تا تو موقعیتش قرار نگیرم و کنار کسی ک هستم و حسش و نگیرم نمیتونم چیزی بگم بهش

کیا حس ششم دارن؟این روزا خیلی تو نی نی سابت به قولی ترندددد شده😂

تویی که امضامو میبینی یه صلوات بفرس برام لطفا تا برسم به چیزی که میخوام🙂🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
انشاءالله که قبوله😂🤌

دوستم داره بنظرت ؟

حسش نسبت ب من در چه حدی معمولی و عاشق و هوس؟

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
خب عکسمو میزارم ببینم چیزی میتونی بگی

یه شکستی تو زندگیت داشتی فک کنم عشقی بوده ؟

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
میشه در مورد من بگی؟

متاهلی رو برات حس کردم انگار میخوای متاهل بشی 

فک میکنی عشقی تو زندگیت نیست اما سنتی ازدواج میکنی

متاهلی رو برات حس کردم انگار میخوای متاهل بشی  فک میکنی عشقی تو زندگیت نیست اما سنتی ازدواج می ...

از ویزگی های ظاهریم بگو..

بودیم و کسی ندانست.. باشد نباشیم بدانند ڪه بودیم:)!🕊️🖤
کی برای ادامه کاراموزی بهم زنگ میزنن ؟ کی سرکار میرم

باید خودت پیگیر باشی اونا فراموش میکنن 

مهارت هم سریع بهشون نشون بدع ک بدونن نیرو خوبی هستی

اواسط پاییز شاغل میشی ممکنه حتی زودتر

2706