2752
2734
عنوان

میشه کمک کنید؟😞موندن با این ادم درسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 33 پست

به قصد ازدواج در صورتی خوبه که همه فیلترا رو رد کنه

خانواده داشته باشه. خانواده ی خوب و راضی

اخلاق داشته باشه

جنم کار داشته باشه

آدم صادقی باشه 

واسه دوستی هم خودت میدونی، باید ببینی از یه دوست چی میخوای

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😐😞وای اخه دلم براش تنگ میشه که .. سرد نمیشیم نسبت به هم؟

وابستگی تو همین یه ماه اصلا خوب نیس باعث میشه خیلی چیزارو نبینی 

اتفاقا فاصله بهتره که تموم تلاشش رو میکنه که موقعیت فراهم کنه بیشتر ببینین همو همش ببینه عادیتر میشه 

وابستگی تو همین یه ماه اصلا خوب نیس باعث میشه خیلی چیزارو نبینی  اتفاقا فاصله بهتره که تموم تل ...

جدی ینی اوکی هست الان دو سه هفته ای یک بار؟ مرسی از کمکت

دو سه هفته ای یبار همو ببینیم

خب این بنظر من ایراد نیست 

ببین شخصیتش چطوره 

اگه زندگی سختهموندن و جنگیدن هزار بار جذاب تر از جا زدنه، بهش فکر کن 🤎:) شدش آزاد مجنون وقتی به لیلیش پیوست 🥹 ی صلوات میفرستی اگه صلاحه برسم بهش اگه نه فراموشش کنم؟ مرسی❤️فکر کنم دارم فراموشش میکنم فقط‌ نهایت تا آخر این تابستون میخوام به نیت رسیدنمون دعا کنم اگه دعای مجرب بلدی یادم بده مرسی       امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگر پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
شخصیتشو خیلی دوس دارم بشدت پختس

خوبه 

البته بعده ها باید بیشتر ببینیش و رسمی تر بشه تا بیشتر بشناسی 

اگه زندگی سختهموندن و جنگیدن هزار بار جذاب تر از جا زدنه، بهش فکر کن 🤎:) شدش آزاد مجنون وقتی به لیلیش پیوست 🥹 ی صلوات میفرستی اگه صلاحه برسم بهش اگه نه فراموشش کنم؟ مرسی❤️فکر کنم دارم فراموشش میکنم فقط‌ نهایت تا آخر این تابستون میخوام به نیت رسیدنمون دعا کنم اگه دعای مجرب بلدی یادم بده مرسی       امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگر پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2706