2733
2734
عنوان

بنظرتون شانس وجود داره؟

88 بازدید | 12 پست

هر چی خودم میخام بگم نه ولی واقعا ی جاهایی شانس خودش را اثبات میکنه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شانس یعنی تمام کارهای مثبتی که قبلا انجام دادیم و کائنات دوباره اونو یه جای دیگه بهمون پس میدن

تا دلت میخاد ادم ظالم میشناسم که یک عمر خوشی کردن بابت کدوم کار مثبتشونه؟

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
تو مگه واقعا از،دلشون خبر داری  شاید توبه کرده و خودش،میدونه و خدای خودش

وقتی به دیگران ظلم کنی زنجیر بزنی طرف توبه کرده؟پس تکلیفت اون ظلم چی میشه

وقتی به دیگران ظلم کنی زنجیر بزنی طرف توبه کرده؟پس تکلیفت اون ظلم چی میشه

🌺🍃به معجزه اعتقاد داری؟ توسط خدا یهویی سورپرایز شدی؟

✍میان آرزوی تو و "معجزه "خداوند
دیواری است بنام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزویت برسی٬
باتمام وجود به او اعتماد کن
تو خدایی داری
که بجای همه برایت جبران میکند.
خداگفت:بااعتمادحالت را بگذران٬
برای آینده آماده شو٬ ایمان را نگه دار٬
ترس را دور بریز٬به باورهایت شک کن تابهترزندگی کنی٬زندگی شگفت انگیز است اگربدانی
چطور زندگی کنی.

روزتان

2740
🌺🍃به معجزه اعتقاد داری؟ توسط خدا یهویی سورپرایز شدی؟ ✍میان آرزوی تو و "معجزه "خداوند دیواری است ...

عمریه سوال ذهنمه که اون ادمی که تو کودکیم اون ظلم به اون بزرگی را در حق ما کرد کی پس میده. ولی تو قرآن گفته عزت و ذلت دست خداست یعنی هر کی هر کاری دلش میخواد بکنه ربطی به اعمال نداره

شانسی وجود نداره  تقدیر هر کس و نوع امتحان الهی هر بنده به نظرم مشخص شده  به برخی مال اموال زیاده بخشیده و با اموال امتحان میشه به یکی با مشکلات مالی بیماری  فرزند زیاد بی فرزندی   وقتی دل به حکمت خدا بسپاریم خیلی آسوده تر اوقات به کاممان میشه  به شخصه خودم تمام ارزو ها م نقش بر آب شد سر خورده شدم ولی بعدش خودم رو پیدا کردم به این رسیدم که هیچ خبری نیست مقصد خداست چه با همسر خوب چه با فرزندان چه تنها  خوشا آنان که در این امتحان الهی سر بلند بشن

شانسی وجود نداره  تقدیر هر کس و نوع امتحان الهی هر بنده به نظرم مشخص شده  به برخی مال اموا ...

دقیقا منم به همین رسیدم تقدیر انسانها ربطی به خوب بودن و بد بودن انسان نداره

أمیرالمؤمنین (علیه السلام)- أَنَ النَّاسَ ثَلَاثَهًٌْ زَاهِدٌ وَ صَابِرٌ وَ رَاغِبٌ فَأَمَّا الزَّاهِدُ فَقَدْ خَرَجَتِ الْأَحْزَانُ وَ الْأَفْرَاحُ مِنْ قَلْبِهِ فَلَا یَفْرَحُ بِشَیْءٍ مِنَ الدُّنْیَا وَ لَا یَأْسَی عَلَی شَیْءٍ مِنْهَا فَاتَهُ فَهُوَ مُسْتَرِیح.

امام علی (علیه السلام)- مردم سه گروهند: زاهد (پارسا) و صابر (شکیبا) و راغب (خواهان دنیا)، امّا زاهد کسی است که اندوه‌ها و شادی‌ها از دلش بیرون رفته نه به چیزی از دنیا شاد شود، و نه بر چیزی که از دستش رفته افسوس خورد پس او آسوده خاطر است.

تفسیر اهل بیت علیهم السلام ج۱۵، ص۵۹۸

الکافی، ج۲، ص۴۵۶/ نورالثقلین

أمیرالمؤمنین (علیه السلام)- أَنَ النَّاسَ ثَلَاثَهًٌْ زَاهِدٌ وَ صَابِرٌ وَ رَاغِبٌ فَأَمَّا الزَّاه ...

🙏🌹