2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما و پست هات اصلا برای من ارزش نداری که بخوام اسکرین بگیرم  واقعا الان احساس کردم صحبت با ...

اسیر اون خنده های آخر پستت شدم.با پنبه سر میبری ناقلا؟

دیوانه تر از خویش کسی می جستم ! دستم بگرفتند و به دستم دادند .
2731
خداییش من جایی نگفتم اگه روحانی برنده شد سایت نمیام.فقط یه بار خانم ماه پنهان فرمودن که اگه روحانی ب ...

اگه رییسی برنده می شد سایت رو تفکیک جنسیتی می کرد اون موقع دیگه نمی تونستید بیایید 😂😂😂 نمیشه که آدم عملش با دیدگاه کاندیدای مورد حمایتش همخوانی نداشته باشه 😀

یا رَب نظر تو برنگردد ...
شما و پست هات اصلا برای من ارزش نداری که بخوام اسکرین بگیرم  واقعا الان احساس کردم صحبت با ...

چقد به بنده خدا توهین کردی😐

💗همسر مهربونم و دختر نازم خدارو شکر برای داشتنتون💗
میگم که قصه اش درازه امضام    

خوب همه امضاها قشنگند. چون پشتشون یک قصه است حالا دردناک یا شاد  امیدارم قصه شما دردناک نباشه تا حالا امضا ها  را نمیخواندم اما دیگه توجه میکنم 😊

امضای خودم قصه نداره یک کم اهنگین بود. منم دیدم یک مدت بی قصه سر. کنم 😂

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
2740
خداییش من جایی نگفتم اگه روحانی برنده شد سایت نمیام.فقط یه بار خانم ماه پنهان فرمودن که اگه روحانی ب ...

ما یه لیلا تو بحثای سیاسی کم داریم.

گدایان بهر ِ روزی طفل خود را کور میخواهندطبیبان جملگی خلق را رنجور میخواهند ...گمانم مرده شویان راضـی‌ند بـر مُـردن مـردم بنازم مطربان کاین خلق را مسرور میخواهند.
چقد به بنده خدا توهین کردی😐

عزیزم ایشون گفتم تو اسکرین و مچ گرفتن استادین که گفتم ارزشی برام نداره که اسکرین بگیرم 

تاحالا از پست کسی اسکرین شات گذاشتم اینجا که ایشون اینجوری میگه؟ 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2706