2737
2739

الان رفتم بخونم بعد پست من چی گفتن دوستان، دیدم باز شروع کردن فحش و نفرین و یکی داره لیلا رو نفرین میکنه. لطفا تاپیک رو تعطیل کنید تا کل نی نی سایت رو نفرین پر نکرده.

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

زشته ماه رمضان این حرفها زده بشه. از دوستان دیگه هم خواهش میکنم خودتونو کنترل کنید و راحت نفرین و فحش ندید و شان خودتون رو حفظ کنید. 

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان بردیا جان مرسی 

واسه من مهم نیست  بذار نفرین کنه دفعه اولش نیست 

نفرین دل ادمو سیاه میکنه 

من واسش دعا کردم به ارامش برسه 

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
2728

تشنج و پرخاشگری و بی ادبی داره تو سایت زیاد میشه. نی نی یارها لطفا مدیریت کنید

مامان بردیا جان مرسی  واسه من مهم نیست  بذار نفرین کنه دفعه اولش نیست  نفرین دل ادم ...

عزیزم بخدا حرفاشو خوندم دلم لرزید. خیلی کارش زشت بود. اون نفرین ها رو آدم واسه دشمن خودش نمیگه. خیلی بی انصافیه 

عزیزم بخدا حرفاشو خوندم دلم لرزید. خیلی کارش زشت بود. اون نفرین ها رو آدم واسه دشمن خودش نمیگه. خیلی ...

چرا به جای شوهرش بقیه رو نفرین میکنه؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
عزیزم بخدا حرفاشو خوندم دلم لرزید. خیلی کارش زشت بود. اون نفرین ها رو آدم واسه دشمن خودش نمیگه. خیلی ...

اشکال نداره نفرین اون بمن نمیرسه 

اگه فکر میکنه باعث ارامشش میشه بذار نفرین کنه ! 

من خودم مخالف نفرینم 

خیلیا خشم درونیشون رو خالی میکنن و فکر میکنن دارن اروم میشن اماا انرژی منفی که از اون نفرین بهشون میرسه باعث اشفتگی بیشترشون میشه 

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
2738
چرا به جای شوهرش بقیه رو نفرین میکنه؟

یه کاربر تازه بود. رفتم دیدم پست اش رو پاک کرده. لابد بعد تاپیک من. خصومت با لیلا داشته و کلی نفرین براش نوشته بود.

بچه هااگه میشه لینک تاپیکشو بذارید

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.

آقا خو منم میخوام ببینم😭لینک تاپیکشو بذارید

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.
آقا خو منم میخوام ببینم😭لینک تاپیکشو بذارید

عزیزم برو تو بخش پربازدید ترین تاپیک های امروز. اسم تاپیک شوهرم میخواد منو طلاق بده هست

عزیزم برو تو بخش پربازدید ترین تاپیک های امروز. اسم تاپیک شوهرم میخواد منو طلاق بده هست

گلم از کدوم قسمت پربازدیترین ها رو ببینم؟؟؟

گلم از کدوم قسمت پربازدیترین ها رو ببینم؟؟؟

پایین همین صفحه برو میبینی. اول جدیدترین هاست. بعد تازه ترین پاسخ ها بعدیش پربازدیدترین هاست