2737
2734
عنوان

آموزشگاه موسیقی تهرانپارس

| مشاهده متن کامل بحث + 11722 بازدید | 24 پست
سلام.من خودم اول هنرجوی گیتار اوای جان بودم.نمیشه بهش بگم اموزشگاه چند تا کلا بیشتر شاگرد نداره بقیش ...

تعداد هنرجو دلیل بر خوب یا بد بودن آموزشگاه نیست آقای زندی 

شما خودت از همه خاله زنک تری که با استفاده از روش های قدیمی و فریب هنرجوها و تبلیغات دروغ بچه های مردم رو به اون محیط میکشونی 

بار کج به منزل نمیرسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام من استاد عالی میشناسم البته آقا هستن خیلی از دوستانم پیش استاد آرتین کیان کار می کنند میگن با اخلاق و با دیسیپلین هستش و خیلی از سطح کارش و دقت در کار ازش تعریف می کنند و می گن بهترین مدرس کشور هست ایشون و رو دست ندارن. اگر خواستید به دایرکت اینستاگرامشون درخواست بدید عزیزم.

آدرس اینستاگرامشون: artin.kian.pianist

13
سلام من استاد عالی میشناسم البته آقا هستن خیلی از دوستانم پیش استاد آرتین کیان کار می کنند میگن ...

ببخشید فضولی میکنم ولی ایشون عالی که نیستن هیچی یکی باید از ابتدا انتقال وزن و اکول یادشون بده. ضمنا برای بهترین مدرس کشور مسابقه‌ای برگزار نشده که برنده ش مشخص باشه. بیشتر تحقیق بفرمایید🙏

به نظر من یکی از بهترین آموزشگاه های موسیقی در تهرانپارس که پیانو هم آموزش میدن آموزشگاه ساز و آواز رسا هست که استادای خیلی خوبی داره سایتشون رو میزارم اینجا اگر نیاز شد یک سری بزنید بهشون

https://sazavazrasa.ir

ببین آموزشگاه افرا هم خوبه ولی آموزشگاه موسیقی ساز و آواز رسا خیلی بهتره یه بررسی کن ببین کدوم بهتره من سایتشو میزارم این زیر تو بررسی کن مخصوصا تو آموزش پیانو و گیتار بهترینه تو تهرانپارس

https://sazavazrasa.ir

2738
تعداد هنرجو دلیل بر خوب یا بد بودن آموزشگاه نیست آقای زندی  شما خودت از همه خاله زنک تری که با ...

من نمیدونم چرا یسری از این استادا با رفتارای بدشون صاف صاف دارن تو جامعه راه میرن و تدریس میکنن مثل خانم فلاح تو اموزشگاه الهام تو چهار راه سر سبز  با داد زدناش تو کلاس و تهدید کردن دختر نه ساله که دیگه از موسیقی خوشش نمیاد لطفا اموزشگاه الهام برای بچه هاتون انتخاب نکنید من تجربه دوسال تدریسشونو میگم

بهترین آموزشگاه های تهرانپارس :  آکورد - آوای جان - تهران - نوین بقیه شون واقعا وقت تلف کردن ...

سلام عزیزم تو خیابان شریعتی اموزشگاه برای کودک نه ساله معرفی میکنی البته یه آموزشگاهی که اساتید با اخلاق داشته باشه نه مثل اموزشگاه الهام که سر  بچه من تو کلاس داد میزد و اون رو تهدید میکرد  واقعا متاسفم برای همچین آموزشگاهایی که فقط جیب والدین رو خالی میکنن فقط همین