2737
2739

قضیه مال چند وقته پیش هست صدبار اومد خونه ام برا شام ناهار شوهرم گفت بریم برا ناهار خونه زنگ زد رفتیم خلاصه شوهرم قورمه ش دوست نداشت چون سبزیش سرخ نشده بودم زیاد نخورد و جوجه فقط خوردو کمی برنج  و سالاد بیشتر خوردپسرم غذاش دوست نداشت نخورد جوجه گذاشته بود با قورمه سبزی منم زیاد نخوردم دوتا تیکه جوجه برداشتم یکیش کمر بود یکیش سینه اونم کوچیک برنج کم رو سفره گذاشت من یه کف گیر خوردم بیشتر قورمه خوردم اونم نه زیاد در آخر جاریم به شوهرم گفت تو که فقط سالاد خوردی بچه ات غذا نخورد به من هیچی نگفت در صورتی که من زیاد نخوردم حس کردم منظورش اینه که فقط زنت غذا خورد ایجورایی مثل اینکه من پرخوری کردم حس کردم سبک شدم هر وقت میاد خونه ا م من اصلن لقمه هاش نمیشمارم

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای بابا ول کن تورو خدا چه کلمه به کلمه حفظی حرفاشو  بی‌خیال بابا  به خاطر آرامش روان خود ...

اخه یه جوری شدم اونجا اصلن من حتی سیر نشدم همه غذا موند برا شامش 

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
2738
منم سرسفره یکی کم بخوره تعارف میکنم میگم شما کم خوردید ولی به این معنا نیست که بقیه زیاد خوردن

بعد غذا اینو گفت تعارف فرق داره من جوجه درست کردم خودم ریختم داخل بشقابشون جوری که خودم هیچی نخوردم ازش اصلن معذب شدم

همینجوری پیش بری ام اس میگیری. دغدغه های چرت و پرت داری 

اخه چرت پرت نیست با شوهرم خوبن با من خوب نیست جوری که حتی یکبار به من زنگ نزده در عوض با شوهرم صمیمی هستن

اصلاً جاری ها اینطورین که میخوان واسه برادر شوهر خودشیرینی کنن.تو بیخیالش باش.

اره دیدم حتی شماره من سیوش نیست اما دائم به شوهرم میزنگه

بعد غذا اینو گفت تعارف فرق داره من جوجه درست کردم خودم ریختم داخل بشقابشون جوری که خودم هیچی نخوردم ...

باور کن کار شما استباهه کار دریته جاریت می‌کنه تعارف  زیاد خوب نیست من خودم به شخصه یکم تعارف هم از روی مجبوری انجام می و و گزنه دست خودم بود اصلا اینکارو نمی‌کردم چون اینجوری بیشتر احساس میکنم لقمه های غذای طرفو انکار می‌شمارم