2737
2734

اگه ما لطیف و پر احساساتیم

چرا حق و حقوقمون رعایت نمیشه ؟

چرا همه چیز ضدزن هس ولی میخان ب دروغ بگن ب نفع ما زن هاس؟

چرا مثل سنگ باهامون رفتار میکنن ؟

وقتی این همه مشکلات و داریم عقده ایمون کردن چرا میگن زن لطیفه و پر احساساته

آخه کی ب احساساتمون توجه کردن

آخه با جنس مذکر مهربونترن..

ولی ما زن ها یه ذره اشتباه میکنی آرزوی مرگتو دارن 

عدالت خدا کو 

خدا ما را برا چی آفرید

ظلم کی تموم میشه وقتی از همون دین آسیب دیدیم  

خدا ما رو نمی‌بینی ؟چرا ما زن ها حقوق نداریم 

همش دروغ میگن همه چیز خدا ب نفعمون هست 

کدوم زن آرامش داره؟۹۹ درصد از خانما از بس بهشون ظلم شده همیشه آرزو دارن پسر بشن و زندگی کردن رو تجربه کنن

ن فقط یه جسم زنده این💔🥀

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اینو زیاد میگم همین الانم سر این موضوع واقعا ناراحتم چون نزاشتن اونطور که دوس دارم زندگی کنم . هر چی هدف و دلخوشی داشتم رو نابود کردن چون میگن تو زنی باید بگذری این چیزا بدرد تو نمیخوره

2728

من که همیشه هرجا رفتم کارم رو زود راه انداختن، باهام درست رفتار شده

همسرم و خانواده اش و خانواده خودم خیلی دوسم دارن و احترام میذارن

آدمای بیشعوری هم بودن که یه درصد درست رفتار نکردن که به خاطر من نبوده به خاطر نفهمیشون بوده

ناعدالتی‌بین خودم و آقایون ندیدم موقع کار. فقط ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌همیشه میگم کاش منم مثل مردا میتونستم برم دریا با مایو شنا کنم 😅 یا با لباس راحت دوچرخه سواری کنم کنار ساحل س

امسال میشم physiatrist :)

اسی یه رفیق لاتی دارم دختره انقدر که اون ازادی داره مرد ها ندارن و پسرا یعنی هر کاری بخواد میکنه از مسافرت با رفیقاش تا شبا تا صبح موتور سواری تو خیابون ویلاگردی با پسرا هم دعواش شه حریفش نمیشن تو فامیل هم دیدم شوهرش زدش مث سگ شوهره رو تو خیابون کتک زد خانواده ها هستن که بچه هاشون مظلوم بار میارن اون تاپیک یه نفر گفت بچه دختر بهتره چون دردسرش کمتره   

خیلی از زن ستیزی ها از خود زن ها نشات میگیره ، 

زن ها خودشون بدترین دشمنان هم دیگه هستن ،

دختری بهش تجاوز بشه میگن  حتما خودش کاری کرده بهش تجاوز شده  

زنی خیانت ببینه حتما خودش شوهرشا تامین نکرده 

مردی به زن های دیگه نگاه کنه حتما زنش چشم و دلش ره سیر نکرده 

زنی بره سفر بدون همسرش ،اااای وااای حتما با مردی قرار داشته 

زنی آرایش کنه حتما خرابه 

زنی به خودش نرسه وااای بیچاره شوهرش 

زنی نخواد پسر داشته باشه ،واای یه پسر برا شوهرت بیار 

زنی سرکار بره وااای پس کی به شوهرت میرسی 

زنی سر کار نره وااای بدبخت شوهرت خرج تو را باید بده 

زنی مریض شه واای به شوهرت چطور پس برسی 

زنی بمیره ،شوهرش باید زن بگیره نمیشه که تنها بمونه 

زنی شوهرش بمیره  وااای بشین خونه بچه هاتا بزرگ کن ،خجالت نمیکشی اسم مرد دیگه بیاری بعد شوهرت 

و هزار  هزار مورد دیگه که زن ها علیه زن های دیگه حرف میزنن 

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 
2738
خیلی از زن ستیزی ها از خود زن ها نشات میگیره ،  زن ها خودشون بدترین دشمنان هم دیگه هستن ، دخت ...

دقیقا درست ولی علتش چیه چرا اینجوریه وقتی جامعه زنان حقوقشون چند برابر از مرد کناره اینطور میشه زن از جنسیتش متنفر میشه

گایز گایز به اسم کاربریم گیر ندین 😐 اون روز ک عضو سایت شدم حالم بد بود نیاز ب کمک و مشورت داشتم، چون هرکاری رو میخوام انجام بدم گند میزنم 😔😪 i am that i am 🤞🏻🌝 
دقیقا درست ولی علتش چیه چرا اینجوریه وقتی جامعه زنان حقوقشون چند برابر از مرد کناره اینطور میشه زن ا ...

کمتر