2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من در کل خیلی استرسی هستم حالا یکی از آشناها بهم پیام داده خواب دیدم اینجوری در مورد شما

عیبی نداره عزیزم تعریف کن انشالله 

که تعبیرش خیر باشه😍

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

میشه اگه کسی بلده مال منم بگه؟ بااجازه استارتر تا بنویسه من بگم 

خواب دیدم عروس شدم لباس عروس پوشیدم هول هولی ولی خیلی از نزدیکامون نبودن و بیشتر مهمونی خلوت بود تا عروسی یه دیقه خوشحال بودم یه دیقه ناراحت یا خنده یا گریه اصن عجیب بود الانم نامزدما ولی برنامه ای واسه آینده نداریم فعلا

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
2740

تعریف نکردی که شاید بلد باشن بیان جواب بدن. ولی فک کنم همه رفتن مشغول سحری شدن

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
تعریف نکردی که شاید بلد باشن بیان جواب بدن. ولی فک کنم همه رفتن مشغول سحری شدن

خب اگه کسی تعبیر بلده بیاد بگه بلدم تا بگم نمیخوام الکی خواب رو بگم و هر کی یه تعبیری بده و درست نباشه

خوب بگو دیگه...

یوشیتا زندگیت ترکیبی از غم و شادی و ناراحتی و خوشحالیست....عجله کردی در انتخاب شریک زندگیت (تعبیر خودم)

حالا یجور دیگه: عروسیت یه اتفاقی هست که بچشم بقیه میاد...رابطه شخصیت رو ارزیابی میکنی...احساس بی ارزشی داری....و شاید ترس از پذیرش مسئولیت درصورتیکه امادگیشو نداری وارد فاز بعدی زندگیت بشی....اما تمایلاتی داری به ازدواج

2706