2733
2734

اگه کسی انجام داده یا اطلاع داره خبر بده

تعداد رای : 11
نظرسنجی
دانشجو هارو میارن بالا سرت و ولی فقط نگاه میکنن
3
27%
دانشجو هارو میارن تا اونا عملت کنن و دکتر نگاه میکنه فقط
5
45%
نه عمل کن دکتر خودش عملت میکنه
3
27%

اصلا نرو

بیمارستانای خصوصی چه غلطی میکنن که دولتی باشه.

بعدشم با ورزش و رژیم لاغر کن

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونستم تو الزهرا انجام میدن دکترت کیه چقدر میگیره

دکتر بهروز کلیدری چندتا از دوستام اونجا انجام دادن کارش خوب بوده گفت اگه بخای تو بیمارستان الزهرا عمل کنی 50 اینورا میشه توی خصوصی رو ۷۰ ۸۰ تومنه

وزنم خیلی بالاست و اصلا اراده ندارم

یکی رو می شناسم عمل لاغری کرد حجم زیادی از موهاش ریخت و الان خیلی موهای کم پشتی داره در حدی که سرش پیداست اندامشم اصلا زیبا نشد 

دکتر عراقی دستگاه کولتک داره موضعی لاغر میکنی 

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم
2706