2733
2739

بارداری!؟

من ناشتام ۹۶ بود بعد غذام ۱۸۰ 

دکترم انسولین داد ۴ واحد

۳ بارم منفورمبن  در روز😬

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بارداری!؟ من ناشتام ۹۶ بود بعد غذام ۱۸۰   دکترم انسولین داد ۴ واحد ۳ بارم منفورمبن &nbs ...

۹۶ ک بالا نی...من ۱۱۰ گف فقط رعایت دارو نمیخاد

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2742
ببخشید دیگه کلا انسولینی شدی یا نه فقط یه مدت کوتاه انسولین زدی و بعدش متفورمین خوردی؟؟؟

من باردار بودم هفته ۲۸ ک گفتن ممکنه قندت بالا بره از الان جلوگیری کنیم بهتره 

ولی من همه چی میخوردمااا ،،اخه ناشتام ۹۶ بود میکفتن یکی زیاده😂 بعد زایمانم دیگه نخوردم و نزدم انسولین ، یه ماه بعدش ازمایش گرفتن گفتن  اوکی ای 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
۹۶ ک بالا نی...من ۱۱۰ گف فقط رعایت دارو نمیخاد

دیگه دکترای من عجیب غریب بودن 😄 تازه هر هفته میفرستادنم  مشاور تغذیه  هر روز کلی چک میکردم قندمو هر هفته میبردم میدیدن .

2738
من باردار بودم هفته ۲۸ ک گفتن ممکنه قندت بالا بره از الان جلوگیری کنیم بهتره  ولی من همه چی می ...

نه بابا ۹۶ که عالیه

من توبارداری قندم ۱۰۰ یا ۱۱۰ بود 

دقیق یادم نیست

دکترم میگفت عالیه🤣🤣🤣🤣

حالا حسابیم غذا میخوردم و چاق شده بودم 😁

😂میترسیدن بچم گنده بشه  اخه خیلیا همینطوری هستن بعد دو هفته سه هفته ب زایمان یهووووو قندددد بالا میره و اون موقع نمیتونن جمعش کنن واسه همین میگن زودتر جلوگیری کنیم 

منم همه چی میخوردم ولی این قرص و انسولین لاغرم کرده بود با این همه بچم درشت بود 😄😄