2733
2734

خدایا هست این روزگار سیاه 😭😭😭 برای چیه این زندگی داره آتیشم میزنه اگ زنده زنده بسوزم اینقدر زجر نمیکشم 😭😭😭😭 تا الان با اینمه درد........ کاش حداقل یکی منو میخاست 😭😭😭 اینمه تنهایی منو از پا درمیاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره من بدبخت ک واسه خواهرم نتونستم کاری کنم و ب هر دری زدم بسته بود و خدا تنهایی مو ندید و ازم گرفتش

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!

عزیزم ماهمه بدبختیم فقط تونیستی. 

خدا اون بالاست 

تاوقتی اونوداری عصه چیومیخوری زندگی دوسه روزه...

بعدش میمیری و بی نهایته. انشالا برات بی نهایت خوشی باشه

برات دعا میکنم وایت الکرسی میخونم

سلام عزیزم منم مجردم یه سری بزن به تایپیک هایی که مربوط به دعوای زن و شوهر هاست تا دیگه از تنهایی ناله نکنی الان اگر مشکلت تنهایی اونموقع دیگه نه راه پس داری نه راه پیش توکل کن به خدا انشاءالله یه بخت خوب برات پیدا بشه با این انرژی منفی فقط خودمون رو عذاب میدیم بجاش بیا دعا بخون ختم صلوات به نیت امام انجام بده منم مثل تو بودم خیلی سخت تونستم خودم رو آروم کنم الان بهتر شدم و دارم نتیجه ارامش داشتن رو میبینم از حرفهای مثبت انرژی بگیر بجای این حرفهایی که همش بار منفی داره ❤❤❤ 

2706