2733
2734

سلام من خیلی ساله اضافه وزن دارم و هرکاری میکنم فقط روز اوله رژیمم،😭😭اراده ندارم دکتر گفته فقط باید لاغر شی تا باردار بشی💔💔تا استرس میگیرم میرم سراغ غذا تا حوصلم سر میره میرم سر غذا بیشتر وقتا سیرم ولی غذا زیاد میخورم😔😔😔😔توروخدا کمکممم کنید 💔💔چ تجربه ای دارید برا یه آدم بی اراده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

روزی سه تا متفورمین بخور همراه با صبحانه شام وناهار

اشتها وپرخوری عصبی رو کم میکنه

قبل هر وعده غذایی هم دولیوان آب بخور خود به خود اشتهات تا حد زیادی کور میشع

پیاده روی با سرعت تند روزی یک ساعت

البته از روزی یه ربع شروع وهر دو روز یه بار ۵ دقه بهش اضافه کن تا برسه به یک ساعت وهروز روزی یه ساعت یا حتی بیشتر پیاده روی کن

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍

یک چند نفر از اقوام من با دکتر با قرص و رژیمو ورزش الان خیلییییی لاغر شدن

این قرصا باعث میشه اصلا نتونی غذا بخوری

یک دوره برو پیش دکتر و باشگاه ثبت نام کن تا ب کم خوری عادت کنی

و ما توفیقی الا بالله🤍✨
رژیم لیمومی غفاری گرفتم  فقط ی روز بودن😔

ببین وقتی داری میخوری هی تکرار کن که سیر شدم 

بعدش به این فکر کن که به وزن و تیپ دلخواه قراره برسی  

#️⃣لطفا مخالف نظر منی ریپ نزن🪧تاپیک های زده شده متعلق به من نیست
 متفورمین برا باردار شدنم نوشته دکتر یکی روزی نیم ساعت بعد نهار

تا ۳ تا هم میتونی بخوری چون قرص مضری نیس بازم با دکترت مشورت کن

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
قرص چی خوردن؟؟

نمیدونم والا 

ولی  میدونم هر ماه قرصااشون تغییر میکرد و اینکه میگفتن باتوجه ب وضعیت جسمیت بهت قرص میده

هرچند خیلیا میگن این قرصا عوارض داره ولی برای یک تا دو دوره ک ادم بتونه خودشو ب کم خوری عادت بده اوکیه ب نظرم

و ما توفیقی الا بالله🤍✨
2706