2733
2734
عنوان

همسرم وقتی میره پیش خانوادش🤨

214 بازدید | 13 پست

یجوری با من سرد میشه ما یه شهر دیگه ایم وقتی میایم شهر خودمون من میرم خونه مامانم اونم میره خونه مامانش بعدش بهم میاد سرمیزنه ...میگه تو چرا نمیایی به مامان بابام سر بزنی ...راستش من خوشم نمیاد از مامانش همش بهونه میارم....امروزم اومد بحث کردیم ....از صبحم ن زنگ ن پیام نه من دادم ن اون....ور دل مامانش نشسته ....میدونم مامانش پرش میکنه

دختر خوشگلم کی خدا تو رو به من میده ...خدایا دلم اندازه دنیا گرفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معلومه که چراباهات سرد برخورد میکنه .شمامیگی من از خانواده ش خوشم نمیاد سر  نمیزنم بهشون .زندگی همیشه دلبخواهی نیست غرورت وبشکن سر بزن رفت وآمد کن اگر همسرت ودوست داری 

⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘ میگن پنجره ی دل آدمای مهربون روبه خدابازمیشه ازاون پنجره برای منم دعاکن⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

شما بشینی خونه مادرت پرت نمیکنن ولی ایشون بشینه خونه مادرش پرش میکنن؟ چه استدلالیه؟

منم جای همسرت بودم توجهی بهت نداشتم  چون رفتارت بسیار زشته

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست