2733
2739

نه

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امکان نداره درد نداشته باشه تورم هم حتما داره

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2731
2740
عکس شکستکی نشون میده آخه اونم شکستکی بد

تو که میگی نه کبود نه درد داره پس چطوری بده؟

باد کرده؟

اگر اینطوره ضرب دیده 

شکستگی نیس خوب میش

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂
تو که میگی نه کبود نه درد داره پس چطوری بده؟ باد کرده؟ اگر اینطوره ضرب دیده  شکستگی نیس خوب ...

درد فقط وقتی با دست فشارش میده درد داره کبودی نداره ورم هم داره 

درد فقط وقتی با دست فشارش میده درد داره کبودی نداره ورم هم داره 

خب ضربه دیده چیزی نیست

بهتره دوباره عکس بگیری

و یا به یه دکتر دیگه عکست رو نشون بدی

جالبه امروز داداش منم از چهارپایه افتاد پاش ورم کرده

🚫🚫🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید🚫🚫🚫🚫🚫کاربری دست دو نفره منو خواهرم 👭

بله میشه.

من ساعد دستم خیلی بد شکسته بود ولی باد نکرد و کبود هم نشده بود.

دوماه تو گچ بود. فقط درد شدید داشتم

باتشکر از دوستان گرامی کاربری سومم هستش.  خداجونم برای رسیدن به آرزوهام کمکم کن.